Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Potrącenie koło Manhattanu

~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:01
~ali napisał(a): Wot zagwostka, od Manhattanu do Kościuszki blisko 1,5 km, o tyle odbiegliście od tematu. Zaglądam co tam się stało przy Manhattanie i co widzę czytając ostatnie wpisy... że w Ogrodową skręcając się włącza kierunek lub nie, lub na chwilunie :D i tak cztery strony wstecz, za chwilkę będzie pięć stron o "dupiemarynie" całkiem nie związanej z tematem( aczkolwiek interesującej). Ani tam nie ma nakazów, nie ma zakazów, jeden STOP i jak tu jechać? Ja to jadąc w ul. Ogrodową krótko sygnalizuję że opuszczam ul. Tamka i tyle, kierowca na STOP-je z ul. Daszyńskiego musi czekać. Jadąc w ul. Daszyńskiego zostawiam kierunek na dłuższy czas i tyle ;)
I jeszcze jedno, napisałem ul. Tamka bo wydaje mi się że tam jest ul. Tamka, jeśli się mylę to wybaczcie bom od niedawna w Bolesławcu :P

Brawo, to próbuje od godziny wyjaśnić, robisz to zgodnie z przepisami i z tym jak mi to tłumaczyli na kursie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 19:09
~ napisał(a): Falco, TOjsienka przykro mi, ale wolałbym Was na drodze nie spotkać, nie znacie podstaw KD. Przecież to podstawy o czym Wy tu piszecie.

Czyli wychodzi na to że przy kolizji na tym skrzyżowaniu trzeba w razie W od razu kierować sprawę do sądu jest możliwość 50/50 szans bo nie chodzi o to włączać czy nie włączać tylko kiedy włączyć żeby nie stworzyć zagrożenia.Dziękuję za uwagę.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:13
TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a): Falco, TOjsienka przykro mi, ale wolałbym Was na drodze nie spotkać, nie znacie podstaw KD. Przecież to podstawy o czym Wy tu piszecie.

Czyli wychodzi na to że przy kolizji na tym skrzyżowaniu trzeba w razie W od razu kierować sprawę do sądu jest możliwość 50/50 szans bo nie chodzi o to włączać czy nie włączać tylko kiedy włączyć żeby nie stworzyć zagrożenia.Dziękuję za uwagę.

Zgodnie z KD chęć zmiany pasa ruchu trzeba wcześniej sygnalizować, i nic się w tej sprawie nie zmieniło od lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rozsądek niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:14
~ali napisał(a): Ani tam nie ma nakazów, nie ma zakazów, jeden STOP i jak tu jechać? Ja to jadąc w ul. Ogrodową krótko sygnalizuję że opuszczam ul. Tamka i tyle, kierowca na STOP-je z ul. Daszyńskiego musi czekać. Jadąc w ul. Daszyńskiego zostawiam kierunek na dłuższy czas i tyle ;)

Racja. Zjeżdżam do prawej, mrugam raz kierunkiem dając znak tym z tyłu, przekraczam linię i jeśli skręcam w prawo podtrzymuję mrugający kierunek na pozycji ON, a jeśli jadę prosto nie mrugam więcej, ale jadę wolno i uważam na tych z prawej, którzy czają się nie mając pewności jak się zachować.
Swoją drogą czy można zorganizować tam ruch jakąś wysepką albo co? A najlepiej jak to u nas ostatnio popularne - rondko może?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 19:28
Ale temacika nie na temat rozkręciłam :|.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:29
Ja to bym to rozwiązał w ten sposób, jak by się dało, rondem, właśnie rondem, bo "oni" są najbezpieczniejsi, o ile się wie jak jechać po rondzie :P Jeden pas to uj, a jak będą ze dwa, łolaboga ja nie wiem jak tym się jedzie ;)
A i jeszcze jedno, ciekawostka, kto widział to wie, ja byłem, widziałem, jechałem, 22.00 i nie było łatwo :/ [img=1386872865_ol51nsm.jpg]
W Łodzi takie cudo istnieje, tylko do słoja i formaliną zalać, dla potomnych niech wiedzą że było ciężko :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 21:05
,,Falco, TOjsienka przykro mi, ale wolałbym Was na drodze nie spotkać,,
:D a ja chyba Ciebie dzisiaj spotkałem... :)
czy to czasem nie Ty skręcałeś z Wróblewskiego w Jezierskiego BEZ KIERUNKOWSKAZU?
ale co tam :D
szczegół...
na marginesie ...dzieści lat mam prawo jazdy,bez kolizji,bez STŁUCZEK!!!zwiedziłem kawałek Europy a tam mają jakieś dziwne,kilkupasmowe autostrady nawet...
a tu mi się mówi że nie znam KD... :|
no ale chyba tak jest skoro twierdzi to ,,znawca tematu,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 11:01
http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=reply&topic=84357

Zmoderowano 13.12.2013 godz.11:51 - powód: przeniesienie posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza