Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Serwis-naprawa termomixa.

1906
#MJ nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 11:28
~sammixuje napisał(a): co to znaczy naprawić?? przecież to mega niepsujący się sprzęt jak zapewniają sprzedający!! współczuje tym którzy dali się nabrać i zakupili wszechmogący robot do kuchni za 4 tys zł.


Chyba nie wiesz o czy piszesz, nie znam nikogo kto kupił i żałuje tej decyzji. Urządzenie dzięki, któremu nie musisz mieć nic innego w kuchni, oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy. Więc warto zainwestować we własny czas i zdrowie i pieniądze, które dosyć szybko się zwracają, jeśli tylko korzystasz z tego. W tych czasach wydać jednorazowo 4 tys. na jakiekolwiek urządzenie to duży wydatek, jednak TM ma bardzo dużo zalet i wiele osób się decyduje. Ja osobiście też polecam, mam od 3 lat i jak już ktoś napisał też nie zamierzam wracać do "starego" gotowania.


A tak na poważnie, sprzedawca nie zapewnia serwisu??? Chyba są na to paragrafy ustawy konsumenckiej...

Dobry sprzedawca zapewnia swoim klientom dostęp do wszystkich informacji, załatwia serwis i pomoc przy użytkowaniu. Założycielka tematu źle trafiła, skoro o podstawowe rzeczy musi pytać na forum.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:34
MJ napisał(a):
~sammixuje napisał(a): co to znaczy naprawić?? przecież to mega niepsujący się sprzęt jak zapewniają sprzedający!! współczuje tym którzy dali się nabrać i zakupili wszechmogący robot do kuchni za 4 tys zł.


Chyba nie wiesz o czy piszesz, nie znam nikogo kto kupił i żałuje tej decyzji. Urządzenie dzięki, któremu nie musisz mieć nic innego w kuchni, oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy. Więc warto zainwestować we własny czas i zdrowie i pieniądze, które dosyć szybko się zwracają, jeśli tylko korzystasz z tego. W tych czasach wydać jednorazowo 4 tys. na jakiekolwiek urządzenie to duży wydatek, jednak TM ma bardzo dużo zalet i wiele osób się decyduje. Ja osobiście też polecam, mam od 3 lat i jak już ktoś napisał też nie zamierzam wracać do "starego" gotowania.


A tak na poważnie, sprzedawca nie zapewnia serwisu??? Chyba są na to paragrafy ustawy konsumenckiej...

Dobry sprzedawca zapewnia swoim klientom dostęp do wszystkich informacji, załatwia serwis i pomoc przy użytkowaniu. Założycielka tematu źle trafiła, skoro o podstawowe rzeczy musi pytać na forum.
znasz na pamięć wszystkie marketingowe bzdety którymi karmicie ludzi, brawo!!! pilny z Pana uczeń panie sprzedawco..."nie znam osób niezadowolonych"- ja też bo nikt sie nie przyzna że wywalił bezmyślnie 4 tys w błoto, ot i cała wasza filozofia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:39
jeszcze tylko mi powiedz panie mądry, co mam zrobić z płyta indukcyjną, piekarnikiem, okapem i innymi rzeczami posiadanymi obecnie w kuchni????? wywalić tak???? bo oszczędzę pieniądze kupując termomix za 4 tyś, filozofia godna ministra finansów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 13:08
~ napisał(a): jeszcze tylko mi powiedz panie mądry, co mam zrobić z płyta indukcyjną, piekarnikiem, okapem i innymi rzeczami posiadanymi obecnie w kuchni????? wywalić tak???? bo oszczędzę pieniądze kupując termomix za 4 tyś, filozofia godna ministra finansów


nie znam się, to się wypowiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZC niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 14:34
Garnki zeptera, odkurzacz rainbow, wełniane kołdry , termomix. Jak to są rzeczy do wciśnięcia babciom na tzw prezentacjach. kupic prodiż z mieszadełkiem za 4 tysie to trzeba mieć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 15:17
MJ napisał(a):
~sammixuje napisał(a): co to znaczy naprawić?? przecież to mega niepsujący się sprzęt jak zapewniają sprzedający!! współczuje tym którzy dali się nabrać i zakupili wszechmogący robot do kuchni za 4 tys zł.


Chyba nie wiesz o czy piszesz, nie znam nikogo kto kupił i żałuje tej decyzji. Urządzenie dzięki, któremu nie musisz mieć nic innego w kuchni, oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy. Więc warto zainwestować we własny czas i zdrowie i pieniądze, które dosyć szybko się zwracają, jeśli tylko korzystasz z tego. W tych czasach wydać jednorazowo 4 tys. na jakiekolwiek urządzenie to duży wydatek, jednak TM ma bardzo dużo zalet i wiele osób się decyduje. Ja osobiście też polecam, mam od 3 lat i jak już ktoś napisał też nie zamierzam wracać do "starego" gotowania.


A tak na poważnie, sprzedawca nie zapewnia serwisu??? Chyba są na to paragrafy ustawy konsumenckiej...

Dobry sprzedawca zapewnia swoim klientom dostęp do wszystkich informacji, załatwia serwis i pomoc przy użytkowaniu. Założycielka tematu źle trafiła, skoro o podstawowe rzeczy musi pytać na forum. Termomix mam ok.15 lat i w czsie przeprowadzki włożyłam gdzieś dokumenty od tej maszyny i pomyślałam,że szybciej będzie zapytać na forum,niż szukać w kartonach.Nawet nie wiem czy ta konsultantka jeszcze rozprowadza te urządzenia. Termomix działa,ale coś przecieka,gdy robię soki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 16:24
Ja też bym tego za te pieniądze nie kupił, ale czemu krytykujecie/wyśmiewacie się z osób które to kupiły i sobie chwalą? Hmmm.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 17:32
Termomix działa,ale coś przecieka,gdy robię soki.

Zmień uszczelkę i powinno być po kłopocie, części do starszych modeli można dokupić w sklepie internetowym :

http://shop.vorwerk.pl/thermomix/akcesoria.html?thermomix_type=87


Dopisane 12.12.2013r. o godz. 17:32:

~ napisał(a):
znasz na pamięć wszystkie marketingowe bzdety którymi karmicie ludzi, brawo!!! pilny z Pana uczeń panie sprzedawco..."nie znam osób niezadowolonych"- ja też bo nikt sie nie przyzna że wywalił bezmyślnie 4 tys w błoto, ot i cała wasza filozofia


Gdybym znała marketingowe sztuczki to zarabiałabym spore pieniądze, a tak nie jest. Jestem zwykłą kobietą, matką i żoną, która ceni sobie czas i pieniądze.
Jestem bardzo zadowolona z Thermomixu i uważam, że jest świetną pomocą kuchenna. Nie jest od wszystkiego bo nie piecze, nie smaży, więc osoba, która tak martwi się o płytę indukcyjną i piekarnik kompletnie nie jest w temacie.
Odnośnie osób zadowolonych lub nie: proponuje zrobić doświadczenie i popytać wśród znajomych i sąsiadów, kto ma TM. Jestem przekonana, że spora część posiada urządzenie. Wbrew pozorom wiele osób już ma, albo się decyduje na zakup. Sama byłam zdziwiona ilu moich znajomych już ma. Po drugie TM można oddać bez problemu do 14 dni po zakupie, więc czas nawyrobienie sobie opinii jest.

Dlaczego tak jest, że najwięcej krytykują zawsze panowie, którzy mają obiady podane pod nos przez mamę, lub żonę? Może warto zamienić się z nimi na kilka tygodni i zobaczyć jak to jest przygotowywać posiłki kilka razy dziennie. Wtedy możemy porozmawiać o oszczędności czasu, pieniędzy o przydatności tego, czy innego urządzenia kuchennego, o zdrowym żywieniu i ciągłym wymyślaniu obiadów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.