Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

blogi

11060
sloneczko010981
14 grudnia 2013r. o 20:04
Czy można by pod takim tematem publikować adresy blogów internautów? Czy to może niezgodne z regulaminem. Sama prowadzę bloga i lubię czytać blogi innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 12:34
A co się będziesz pytać?
Publikuj do woli. Najwyżej Ci zmoderują :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 12:36
A już link do swojego bloga to powinnaś obowiązkowo dodać na stałe w swoim podpisie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
17 grudnia 2013r. o 21:14
No to jak tak piszecie, to się chyba odważę podać swoją stronę
http://moje-zycie-z-nia.blog.pl/


Dopisane 15.12.2013r. o godz. 13:33:

To tak jakby ktoś przypadkiem był zainteresowany:)


Dopisane 17.12.2013r. o godz. 21:14:

Podbijam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 grudnia 2013r. o 21:43
sloneczko010981 napisał(a): Podbijam :)


W zasadzie dopiero zaczęłaś pisać swojego bloga. Dlaczego odczuwasz potrzebę pisania o swojej chorobie i dzielenia się swoimi przeżyciami z ludźmi ? To jest jakaś forma terapii ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
17 grudnia 2013r. o 21:54
Tak, to dla mnie forma terapii, może ryzykownej, ale po prostu mam taką potrzebę. Jestem raczej samotnikiem i nie bardzo mam komu się zwierzyć, a zauważyłam, że czasem zupełnie obcy ludzie mogą dać wsparcie. Oczywiście mogą też zranić, ale mimo to jeszcze ufam ludziom. Myślę, że nigdy tak naprawdę nie wiemy, skąd przyjdzie pomoc i wsparcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 grudnia 2013r. o 22:00
W takim razie dodaję sobie Twojego bloga do zakładek : ). Pomóc Ci nie pomogę, bo moja wiedza na temat takich zaburzeń jest mała, ale na czytelnika w mojej osobie możesz liczyć : ). Pozdrawiam : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
17 grudnia 2013r. o 22:14
Dziękuję za miłe słowa, nie zawsze chodzi o pomoc, czasem wystarczy po prostu być i to już dużo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza