Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pomocy!!! problem z suczką !!!

~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 20:41
TOjsienka napisał(a): Słońce ale tu nie chodzi o fakt że opiekujesz się zwierzakiem tylko że zaczęłaś wojenkę tym naskoczeniem na człowieka za to że zadał pytanie i użył nie przemyślanie słowa "pozbyć"co wyolbrzymiłaś tak jak teraz twój przedmówca wyolbrzymił zwrot"gruba baba"że nie masz szacunku do ludzi.

Skarbie,nie zaczęłam wojenki i nie wyolbrzymiłam,napisałam tylko ,ze nie powinien był napisać o pozbyciu sie ,pare osób tez to słowo poruszyło,ale nagonka i ośmieszanie tylko mnie właśnie za to ,ze napomknęłam o piesku umiejacym pić z filiżanki,bez wyjaśnienia jak "krowie na rowie" co i jak i skad ,zaraz zostałam wariatką i nawiedzoną ,która trzeba "uśpić",bo burzujstwo niby i diabli wiedza co.Nie rozumiem skad i dlaczego te ataki ,choćbym nawet jadła przy jednym stole z tym pieskiem,to w końcu moja sprawa i mój stół.Ale tak nie jest ,więc śmieszna jest ta wyobraznia bujna w ludziach widzacych zdziwaczała i "nawiedzoną" burżujkę z wymuskanym pieseczkiem pijącym kakao z rosenthalowskiej filizaneczki i dawaj ,huzia na babę,niech sobie nie myśli ,ze my proletariat gorsi,wyśmiać,wyśmiac.No cóz ,wyszło nato ,ze za boki się brać ,owszem ,ale to raczej mi wypada .Mogłabym dodać,ze miałam równiez psa ze schroniska,który posiadał inne niezwykłe zdolności ale wole nie bo gromy się posypią[gwoli wyjaśnienia-czesto bywam w schronisku ,pomagam ,takze adoptujac psy,czesto starei schorowane]Pozdrawiam i już nic pisać nie będę rozumiem bowiem ,ze jestem nawiedzona,skrzywdzona,niekochana i dlatego ogarnęła mnie "chora" miłość do psów.No ,moge tylko powiedzieć ,ze mam szczęśliwe zycie osobiste,wspaniała rodzinę[męża ,dzieci,pasje,hobby i dużo innych zwierzat,do ,których tez czuję "chorą" miłość. :) ;) ;)

Zmoderowano 15.12.2013 godz.20:46 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 21:17
~ napisał(a): Skarbie,nie zaczęłam wojenki i nie wyolbrzymiłam,napisałam tylko ,ze nie powinien był napisać o pozbyciu sie ,pare osób tez to słowo poruszyło,ale nagonka i ośmieszanie tylko mnie właśnie za to ,ze napomknęłam o piesku umiejacym pić z filiżanki,bez wyjaśnienia jak "krowie na rowie" co i jak i skad ,zaraz zostałam wariatką i nawiedzoną ,która trzeba "uśpić",bo burzujstwo niby i diabli wiedza co.Nie rozumiem skad i dlaczego te ataki ,choćbym nawet jadła przy jednym stole z tym pieskiem,to w końcu moja sprawa i mój stół.Ale tak nie jest ,więc śmieszna jest ta wyobraznia bujna w ludziach widzacych zdziwaczała i "nawiedzoną" burżujkę z wymuskanym pieseczkiem pijącym kakao z rosenthalowskiej filizaneczki i dawaj ,huzia na babę,niech sobie nie myśli ,ze my proletariat gorsi,wyśmiać,wyśmiac.No cóz ,wyszło nato ,ze za boki się brać ,owszem ,ale to raczej mi wypada .Mogłabym dodać,ze miałam równiez psa ze schroniska,który posiadał inne niezwykłe zdolności ale wole nie bo gromy się posypią[gwoli wyjaśnienia-czesto bywam w schronisku ,pomagam ,takze adoptujac psy,czesto starei schorowane]Pozdrawiam i już nic pisać nie będę rozumiem bowiem ,ze jestem nawiedzona,skrzywdzona,niekochana i dlatego ogarnęła mnie "chora" miłość do psów.No ,moge tylko powiedzieć ,ze mam szczęśliwe zycie osobiste,wspaniała rodzinę[męża ,dzieci,pasje,hobby i dużo innych zwierzat,do ,których tez czuję "chorą" miłość.


Tak pięknie pisałaś o pieskach...a co sądzisz o kotkach?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 21:27
Kraj nam się wyludnia a tu widzę pieski i kotki takie emocje wzbudzają... Żebyście choć część tego zaangażowania skierowali na dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
15 grudnia 2013r. o 21:52
Jak zwykle , sami specjaliści i wszystko wiedzący obrońcy praw zwierząt wypowiadają się w"TEMACIE".(poza wyjątkami)
Sam to przerabiałem!!
Najpierw zgłoś się do weterynarza!! Następnie poszukaj potwierdzenia (jeżeli chcesz mieć pewność)
Jeden z wielu linków jakie znalazłem na temat!

http://www.tipy.pl/artykul_15251,co-zrobic-kiedy-pies-nie-trzyma-moczu.html

WUJEK GOOGLE się kłania!!
Pozdrawiam znających się na wszystkich tematach BOLECNAUTÓW :|

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 22:54
wystarczy udac sie do weterynarza i problem z glowy,ja nie mam pojecia dlaczego ludzie pisza takie zapytania bezsensu na forum skoro z tym trzeba isc do specjalisty,ludzie maja ogromne problemy i probuja sobie z nimi sami poradzic,ale jak czytam co nie ktore zapytania to po prostu mi rece padaja:-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 8:28
Pomijając te wszystkie komentarze,
jeżeli nie wiecie co zrobić - skontaktujcie się z fachowcami - polecam http://www.szkoleniepsowlegnica.pl/.
Mieliśmy różne problemy z naszą suczką - i pomogli:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 13:00
~ napisał(a): Półtoraroczne dziecko też będzie lało w majtki ...i co z tym wtedy zrobisz?

głupszego porównania nie znalazłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 15:53
~ napisał(a):
~ napisał(a): Półtoraroczne dziecko też będzie lało w majtki ...i co z tym wtedy zrobisz?

Pozbęde się dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza