Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kradzież w kościele

5134
#TOjsienka nieaktywny
15 grudnia 2013r. o 16:53
No że tak powiem że z tymi ubogimi to kobietę troche poniosło ale może po prostu źle obrała w słowa to co chce powiedzieć :| Ne wim
Choć nie tak dawno koleżanki syn przez pomyłkę zrobił akcje z kurtką że nawet na forum pisali a po prostu wziął przez pomyłkę bo ma taką samą a zrobiono z niego złodzieja.Może w tej sytuacji było tak samo jakieś roztrzepane dziecko zawinęło czapkę bo podobna była a ta została w domu.Ogólnie dzieci nie wnikają to dorośli z nich robią złodziei przez wyolbrzymianie.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 18:52
O co to święte oburzenie, że w kościele ?? ?? Miejsce na szaber jak każde inne :> Mnie np. bardziej oburza, jak ktoś okrada chorych w szpitalach, a nie modliszki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 19:20
Bardzo łatwo możesz sobie tę stratę odbić. Od dzisiaj nie rzucaj na tacę dopóki ci się nie zwróci. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 21:42
-dajcie kobiecie spokój- poniosło ją, bo się wkurzyła. Ja też bym się wkurzyła. Niektórzy umniejszają, że to tylko czapka, ale tak się składa, że dzieci przeżywają bardzo. A kradzież to kradzież... nie ma co wkładać wszystkich do jednego worka- tak wśród biednych jak i bogatych znajdą się złodzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 23:11
a ,oze czapeczka byla w rekawie kurtki albo w kieszeni albo mamusia wrzucial do torebki i zapomniala ze tam czapeczka jest,albo moze tak nie fortunnie spadla ta czapeczka ze nadal lezy pod lawka???? nie oskarzaj kogos jezeli nikogo na tym nie przylapalas!!! i temat kradziez w kosciele jest tu nie na miejscu moim zdaniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
15 grudnia 2013r. o 23:22
Proponuję powiesić ogłoszenie przed kościołem, albo w przedsionku. Może ktoś znalazł. Może jakieś dziecko założyło na głowę, a drugą ma w torebce i po przyjściu do domu się zdziwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 9:39
Słusznie, to najprostsze rozwiązanie. Jak się znajdzie, to dobrze, jak nie, to trudno. Na bazarze mają fajne czapki, kupisz nową za 20 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5239
#Nieska69 nieaktywny
16 grudnia 2013r. o 16:15
Daj księdzu na mszę w intencji odzyskania czapki... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.