Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto wyciął cis na Batorego?

~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 10:34
~ napisał(a): Drzewa mają chronić asfalt przed nagrzaniem m.in. ...poza tym, to nie drzewa wpadają na auta, tylko odwrotnie. Jak ktoś nie potrafi utrzymać pasa ruchu to niech nie wini za to drzew


To jest prawda i ja jestem jednak za drzewami,zeby były ,ale faktem jest też ,że nieraz gdyby nie drzewo,wypadek na drodze nie byłby taki tragiczny a czasem bywa ,ze nie zawsze ten winny ginie,i tak to jest ,że i tak żle i tak niedobrze,no i też prawda,ze drogi bez drzew wyglądają łyso i nieładnie,więc już nie wiadomo doprawdy jaka opcja była by najlepsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drabina.58 niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 16:52
Mieszkamy przy Batorego od 84 i cis już tam był ,komu przeszkadzał?
Chcemy nowy!!!Może wystarczyło zadbać o niego,a nie wycinać!
A co z pniakiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 17:02
~ napisał(a):
~ napisał(a): Drzewa mają chronić asfalt przed nagrzaniem m.in. ...poza tym, to nie drzewa wpadają na auta, tylko odwrotnie. Jak ktoś nie potrafi utrzymać pasa ruchu to niech nie wini za to drzew


To jest prawda i ja jestem jednak za drzewami,zeby były ,ale faktem jest też ,że nieraz gdyby nie drzewo,wypadek na drodze nie byłby taki tragiczny a czasem bywa ,ze nie zawsze ten winny ginie,i tak to jest ,że i tak żle i tak niedobrze,no i też prawda,ze drogi bez drzew wyglądają łyso i nieładnie,więc już nie wiadomo doprawdy jaka opcja była by najlepsza.
Tak to co piszecie to prawda ale w terenie zabudowanym skutki wypadku nie są takie tragiczne jak poza i według teori niektórych trzeba by wszystko co przy drodze stoi usunąć albo z gumy zrobić a cis rośnie bardzo długo sam posadziłem to wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Budowniczy drog niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 18:58
~ napisał(a): Drzewa mają chronić asfalt przed nagrzaniem m.in. ...poza tym, to nie drzewa wpadają na auta, tylko odwrotnie. Jak ktoś nie potrafi utrzymać pasa ruchu to niech nie wini za to drzew


glupoty opowiadasz, gdyby to byl 100% asfalt, to nie zaszkodzily by mu nawet afrykanskie upaly, a, ze jest go tam jakies 20%, a reszta smola, to jest jak jest i zadne drzewo nie pomoze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 19:04
A co ze słupami , latarniami czy innymi budynkami przy drodze? :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 19:52
hemi napisał(a): A co ze słupami , latarniami czy innymi budynkami przy drodze? :]



Czasem i latarnię potrafi ktoś sciąć :P A i słupa skoszonego też zdarza sie ujrzeć,co do budynków to nie wiem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 19:53
~ napisał(a): Drzewa mają chronić asfalt przed nagrzaniem m.in. ...poza tym, to nie drzewa wpadają na auta, tylko odwrotnie. Jak ktoś nie potrafi utrzymać pasa ruchu to niech nie wini za to drzew


zobaczymy jak ci wyjedzie tir na czolowke, gdzie wtedy uciekniesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 23:04
~ napisał(a):
hemi napisał(a): A co ze słupami , latarniami czy innymi budynkami przy drodze? :]



Czasem i latarnię potrafi ktoś sciąć :P A i słupa skoszonego też zdarza sie ujrzeć,co do budynków to nie wiem :P

mercedes 124 vs słup betonowy zakończy się remisem. Wiem z doświadczenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.