Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Talony na Święta Ranking

11412
#wojtek11 nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 20:23
~Romek napisał(a): IBF. aż 250 na ręke.Wstyt co roku mniej.Ciekawe ile w biurze wzieły panie.

IBF cieszcie się z 250 zł,WALBET w Jadwisinie wysilił się po 100 zł :D :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 20:35
~ napisał(a):
~TINcia napisał(a): BADER w tym roku zaszalał- bony w kwotach od 450-800 zł plus podwójna premia na konto :P

a tak wszyscy jada tego badera.....a jednak wladza umie docenic pracownika...
pozdrawiam wszystkich baderowcow!!

Wydaje mi się że 90% pracowników produkcji jest w pozytywnym ciężkim szoku :D ps. ja też ;) bo chyba nie ma osoby która by sie tego spodziewała :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 21:25
podniecajcie sie tym ile dostaliśmy w porównaniu do tego ile zarabicaie i jak harujcie to dla pracodawcy zapewne na reke,a wy sie cieszycie jakbyscie miliony dostali zal mi takich ludzi co cale życie harują,nic nie maja i cieszą sie z byle czego!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,hhxhxgh niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 21:26
pkp cargo 0 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11412
#wojtek11 nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 21:46
koehl napisał(a): podniecajcie sie tym ile dostaliśmy w porównaniu do tego ile zarabicaie i jak harujcie to dla pracodawcy zapewne na reke,a wy sie cieszycie jakbyscie miliony dostali zal mi takich ludzi co cale życie harują,nic nie maja i cieszą sie z byle czego!!!

i czego Ci żal?że tak u nas w kraju jest?? to niema co ludzi żałować,w tych czasach każdy grosz się liczy,lepsze to niż nic,nie ukrywajmy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iks niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 22:21
Zakłady Ceramiczne 249zł :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 22:51
~ napisał(a): textil - 145 zł


Nie zapomnij,że były jeszcze paczki z mięsem za 200 i 250 zł.zawsze coś :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 7:20
textil - zero, nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego