Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rehabilitacja POPIELÓWEK

~~Pacjentka niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 20:07
Jestem tu nie pierwszy raz. Na terapię chodzę i nie zauważyłam, aby P. Andrzej był arogancki lub wręcz agresywny. Ma poczucie humoru i jeśli komuś forma terapii się nie podoba, to przecież jeśli nie będzie brał w niej udziału, to naprawdę nikt mu głowy za to nie urwie. Wiem, ze ludzie przyjeżdżający na rehabilitacje oczekują pomocy, ale na miłość boską przecież kończąc zabiegi nie trzeba myśleć i rozmawiać o swoich schorzeniach. Terapia zajęciowa jest odskocznią od choroby i uważam, że jest ok. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kira niezalogowany
17 listopada 2017r. o 23:49
Witam
Czy ktoś może napisać jakie zabiegi są w szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej w Popielówku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 listopada 2017r. o 12:05
a w Janowicach trzeba byc zdrowym zeby sie dostac maz sie dostał przez kwalifikacje a jak pani doktor zobaczyla przy przyjeciu na oddzialu chciala odesłac do domu w ostatecznosci zostawiła na próbe tydzien. Pourazie kregosłupa zero basenu a za totakie cwiczenia wypisała ze rechabilitant mowil ze tak zniecheca sie pacjetow do cwiczen no i oczywiscie po tygodniu do domu a panowie którzy pili co wieczor zostali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gość niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 23:44
Stanowczo odradzam, zabiegi beznadzieja, obsługa - wiele do życzenia , niemiła wręcz arogancka. Czułam się, jakbym była w zakładzie karnym. Popielówek proszę omijać szerokim łukiem. Przykro tak pisać, ale inaczej się nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trawiasty Rozchodnik niezalogowany
24 lutego 2018r. o 23:33
No to nie jadę taka niewola, to za dużo dla mnie, a potem co? Psycholog by otrząsnąć się z traumy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielona Tawułka niezalogowany
27 maja 2018r. o 14:25
Bylem 3razy i nienarzekalem rehabilitacja ok a nawet super milo fachowcy w dziedzinie rehabilitacji no odskocznia od codziennosci przynajmniej mozna sie wyciszyc i skupic nad swa rehabilitacja abchyba tu o to chodzi szpital to nie knajpa jak co nie ktorzy mysla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Migdałowiec niezalogowany
17 czerwca 2018r. o 18:05
Przed wyjazdem do Popielówka przeczytałam opinie n/t tego szpitala i byłam zbulwersowana opiniami sporej części byłych pacjentów do tego stopnia że chciałam zrezygnować z rehabilitacji.Biorąc jednak pod uwagę okres oczekiwania na rehabilitację pojechałam i nie żałuję.Najważniejsze to zabiegi,a te były wykonywane przez świetnych,chętnych do pomocy i życzliwych rehabilitantów.Warunki mieszkalne dobre,jedzenie również,cały personel pozytywnie nastawiony do pacjentów,pomagający pacjentom niepełnosprawnym ruchowo,ten wokół szpitala zagospodarowany,duzo zieleni,ławeczki….Uważam że jeżeli pacjent nastawił się na rehabilitację i poprawę zdrowia,to otrzymał to po co przyjechał.Niezadowoleni mogą być tylko ci którzy szpital traktują jak sanatorium-wieczorki,tańce,imprezki….no,to faktycznie tam jest niedostępne i imprezowiczom radzę omijać to miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Miodunka niezalogowany
15 sierpnia 2018r. o 22:31
Ja na pewno będę sympatycznie wspominać mój pobyt w Popielówku i dziwią mnie negatywne komentarze n/t tego szpitala.Myslę ze ludzie jadący tam by poprawic jakość swojego zycia.wracają do domu zadowoleni z efektów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.