Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kiermasz świąteczny w rynku

~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 23:59
Gorzej niż źle....zero pomysłu i inicjatywy na ten kiermasz!Kilka namiotów z handlarzami z bazaru i z towarem wykopanym z wielu lat...Szkoda!:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiedzona niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 0:11
Widziałam w Niemczech i w Austrii, rzeczywiście człowiek znowu czuje się jak małe dziecko, atmosfera jest cudowna i taka świąteczna! Są kolędy,grzane wino, różne swiąteczne łakocie,miejscowe świąteczne przysmaki, w Austrii pyszne pieczone kasztany,choinki,ozdoby,drobiazgi na prezenty,zabawki,bombki itp. gaci i kapci nigdy nie widziałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 0:30
Jakie miasto taki kiermasz. Proste i logiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 0:45
polak napisał(a): Jakie miasto taki kiermasz. Proste i logiczne.


Jacy mieszkańcy takie miasto. Proste i logiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam007 niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 9:06
masakra komuna zalatuje bieda aż piszczy :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 9:20
Czy sprzedają tam grzańca ??? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bees niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 11:22
jestem ciekaw jakie zakupy poczynili na tym kiermaszu jego organizatorzy. Wszystkich do nagrody za organizację kiermaszu, nie omijać p.prezydenta i zastępców toż to dzięki nim nie nudzimy się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 19:12
~zawiedzona napisał(a): Widziałam w Niemczech i w Austrii, rzeczywiście człowiek znowu czuje się jak małe dziecko, atmosfera jest cudowna i taka świąteczna! Są kolędy,grzane wino, różne swiąteczne łakocie,miejscowe świąteczne przysmaki, w Austrii pyszne pieczone kasztany,choinki,ozdoby,drobiazgi na prezenty,zabawki,bombki itp. gaci i kapci nigdy nie widziałam


a jakie są u nas cudowne przysmaki? ceramika?zwrócił bym uwagę że na zachodzie jest mniej bogobojnych ludzi ale klimat przed świętami jest.U nas sami bogobojni a klimat, typowy dla nas kicz pseudo handlarzy,śmiechu warte te świąteczne kiermasze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza