Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lampa błyskowa do aparatu

~pelo niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 8:15
Witam.
Ta tak jak w temacie. Chciałbym kupić lampę błyskową do NIKONA model SB-700.
Gdzie w Bolesławcu takową lampę mogę kupić? Mieszkam 2 miesiące w Bolesławcu i nie zdążyłem się jeszcze zapoznać ze wszystkimi marketami/sklepami. Proszę o pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 12:30
W Bolesławcu nie ma sklepów fotograficznych. Możesz zamówić w jednej z sieci (mediaExpert, RTVEuro itp.) i odebrać w sklepie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 17:28
tieri napisał(a): W Bolesławcu nie ma sklepów fotograficznych. Możesz zamówić w jednej z sieci (mediaExpert, RTVEuro itp.) i odebrać w sklepie.
Dlaczego przez neta ?? skoro te sklepy są na miejscu ?? akurat sklepy ze sprzętem fotograficznym pewnie nie ma ale fotografowie są więc jest różnica i można tam zawsze zapytać drogi kolego ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 17:39
rafi napisał(a): Dlaczego przez neta ?? skoro te sklepy są na miejscu ??


Wysil mózgownicę to może sam znajdziesz odpowiedź, chociaż mam duże wątpliwości czy ci się uda! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 17:39
rafi w sklepach w Bolesławcu znajdziesz 2 lustrzanki na krzyż. U fotografów raczej nie nabędziesz nowej lampy błyskowej. Ja swój sprzęt kupowałem w Legnicy bo na miejscu nie było z czego wybrać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 18:01
tieri napisał(a): rafi w sklepach w Bolesławcu znajdziesz 2 lustrzanki na krzyż. U fotografów raczej nie nabędziesz nowej lampy błyskowej. Ja swój sprzęt kupowałem w Legnicy bo na miejscu nie było z czego wybrać
Akurat tu cie poprawiłem :P w Legnicy jest media mark to co się dziwić i jest wybór a tu nie


Dopisane 20.12.2013r. o godz. 18:01:

~ napisał(a):
rafi napisał(a): Dlaczego przez neta ?? skoro te sklepy są na miejscu ??


Wysil mózgownicę to może sam znajdziesz odpowiedź, chociaż mam duże wątpliwości czy ci się uda! :P
/ Dobrze anonimowy kolego ale wypowiadaj się co do tematu a nie co nie dotyczy tematu ;) jak byś czytał to byś użył mózgu zbyłeś tylko cześć tekstu z mojej wypowiedzi napisałem że takowe sklepy AGD są na miejscu więc w tym rzecz ;) polecam wypowiadanie się jako zalogowany bo tak wiadome kim tam jesteś ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4617
#arti29 nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 21:03
Paradoks polega na tym iż w naszych "miejscowych" marketach jest mały wybór i do tego drogo . Polecam prześledzić neta i zamówić coś np. przez skąpca . Sam jestem na etapie poszukiwania lampy co prawda do canona ale uwierz mi cena w euro czy mediaexpercie w stosunku do skąpca jest strasznie wysoka . wybór pozostawiam Tobie , to jedynie moja prywatna sugestia .

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 0:39
"sieciówki" nie zawsze są najtańszą opcją.
A co do skąpca to jak najbardziej pod warunkiem, że wiesz czego chcesz. Ja wole ceneo, aczkolwiek to praktycznie to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego