Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

świąteczna depresja

~addicted niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 10:10
jak co roku mam podly humor i samopoczucie przed swietami. tez to macie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaga niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 16:04
Za dużo luzu , weź się za robotę............ludzie nie maja czasu na takie głupoty jak depresje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 17:22
~jaga napisał(a): Za dużo luzu , weź się za robotę............ludzie nie maja czasu na takie głupoty jak depresje .
A dlaczego uważasz że depresja to głupota ?? miałeś/a coś takiego jeżeli nie i nic nie wiesz na ten temat to po co ta twoja wypowiedz ?? i nie wypowiadaj się za mnie czy innych bo ci do na złe wyjdzie wesołych świąt anonimie ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 17:38
~addicted napisał(a): jak co roku mam podly humor i samopoczucie przed swietami. tez to macie??



A dla czego akurat przed świętami? Większość raczej w tym czasie ma wiele do roboty i brak czasu na depresję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 17:44
~addicted napisał(a): jak co roku mam podly humor i samopoczucie przed swietami. tez to macie??


Tak, w pracy gonitwa która niby powinna cieszyć ze względów finansowych a nie cieszy, na drodze tabuny niedzielnych i świątecznych kierowców, w sklepach istne szaleństwo, kolejki, wyczuwalne jakieś napięcie. Jestem zmęczony. Marzę żeby w końcu usiąść przed kominkiem z kawką lub lampka winka... Jutro o 14 wyłączę telefon i włączę go dopiero w poniedziałek - na 1 dzień.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 18:19
a niby to nie prawda ze mamy ponad 90 % katolików :) a tu boleslawieckie swiateczne trzesienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 18:40
Dla wielu pseudo-katolików i ateistów podczepianie się pod święto Bożego Narodzenia objawia się tym, że popadają oni w szał zakupów którym często nie są w stanie podołać (psychicznie, fizycznie czy finansowo). Choć szanujący się zdeklarowani ateiści nie obchodzą świąt religijnych by nie uchodzić na obłudnych.

Dla prawdziwych katolików Święto Bożego Narodzenia to przedewszytskim duchowe przeżywanie narodzin naszego Króla Jezusa Chrystusa. To czas pełen radości i pojednania. A stół z potrawami, choinka z prezentami to jedynie dodatki lecz zawsze tylko dodatki.

Dlatego też życzę wszystkim aby święto, które ustanowił Kościół ( Kościół ustanowiony przez Jezusa Chrystusa) był święte ducha, a nie brzucha.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 19:12
A Ty dajesz radę, czy tez jesteś pseudo?

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.