Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wideorejestrator

11652
#MyTab nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 20:56
Witam forumowiczów i innych. Mam do Was pytanie - jak uważacie jaki jest najlepszy w miarę rozsądnej cenie dobry wideorejestrator do auta? Z wczorajszych przeglądanych jako memu zainteresowaniu przypadł MIO MiVue 388. Na allegro jest za około 800 zł. Jakie wy macie podzielcie się doświadczeniem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2013r. o 20:58
Jeden taki temat wystarczy!!:>
Jesteśmy bystrzy i rozumiemy za pierwszym razem! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5823
#Tomix nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 21:07
Ja kupiłem taki wideorejestrator http://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/tracer-limboo.bhtml?from=pla&gclid=CJKL7NOOwrsCFUcV3godbxoAIQ.

Dałem 103 zł w komputerowym LPK koło mechanika znajduje się plus karta pamięci 16GB - 50 zł. Zadowolony jestem lepszego mi nie potrzeba jak narazie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 21:39
Zawsze coś można ciekawego nagrać, na przykład :

:D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11652
#MyTab nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 23:34
~ napisał(a): Jeden taki temat wystarczy!!:>
Jesteśmy bystrzy i rozumiemy za pierwszym razem! :>


Nie wiem jakim cudem utworzyły się dwa ale już go zgłosiłem i sorry za zamieszanie

Zmoderowano 22.12.2013 godz.18:01 - powód: zanim założysz temat , należy sprawdzić za pomocą wyszukiwarki , czy już takiego nie było http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=84299 (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
22 grudnia 2013r. o 23:21
Szczerze odradzam kupowanie wideorejestratorów, których cena to "stówka z hakiem".

Jak ktoś ma smartfona z Androidem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby służył jako dobrej klasy wideorejestrator - wystarczy z Google Play pobrać darmową aplikację AutoGuard.
Aplikacja jest w języku polskim, posiada też kilka przydatnych funkcji (m. in. rejestrowanie razem z filmem aktualnej prędkości z GPS - może przydać się w razie kontroli radarowej, wykrywanie kolizji).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
22 grudnia 2013r. o 23:22
W Biedronce jest myEye Traffic za 79 zeta. Czy dobry, nie wiem, musicie sami ocenić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
22 grudnia 2013r. o 23:59
A czego się spodziewałeś za taką kasę? To coś ma rozdzielczość 640x480 interpolowaną do 1280x720.
Ja bym tego kijem nie dotykał...

Wypróbujcie AutoGuard BlackBox na Androida - nic nie kosztuje.


Dopisane 22.12.2013r. o godz. 23:59:

A o kamerce z Biedronki można poczytać tutaj:

http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2013/09/kamera-samochodowa-myeye-traffic-z.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.