Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świąteczne narkotyki
~ niezalogowany
25 grudnia 2013r. o 19:45
addicted napisał(a): z tego co widze to te worki waza ze 30 gramow. nie pleccie glupot. wg mnie chlopaki zrobili sobie zapas na swieta zeby sie nie bujac po dilerach a nie po to zeby handlowac

proszę cię :> worki nigdy nie są ważone razem z narkotykiem... mowa jest o narkotykach a nie workach. Moze ty byłeś i jesteś oszukiwany przez najbliższych :> zajmij się sprzątaniem zabawek w pokoju bo na rozmowę z dorosłymi jeszcze masz czas :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:00
i pewnie to ty je wazysz. koles podpisuje i jest ugotowany. niezle cwaniaczki z was. na wladze nie poradze


Dopisane 25.12.2013r. o godz. 20:00:

pare lat temu wracalem do polski przez holandie i wzialem sobie 1 gram palenia skrecilem jointa z okolo pol grama reszte schowalem do paczki fajek i polozylem w aucie. po niemieckiej stronie zatrzymala mnie milicja. przeszukala i oczywiscie znalezli te pol grama. zaczeli spisywac kwity i kazali podpisac. zaczalem je czytac i jakie bylo moje zdziwienie gliniarz napisal ze mialem 5,5 grama. spytalem jak oni to wazyli.odpowiedz byla prosta - brutto. zasmialem sie temu ...owi prosto gebe i powiedzialem zeby napisal 1500kg bo znalezli to moim samochodzie, jak brutto to brutto. nic nie podpisalem i z usmiechem na ustach pojechalem po 3min dalszej rozmowy. ubeckie metody. nie mam nic przeciwko strozom prawa, to napewno ciezka stresujaca praca. czasem trzeba komus cos wkrecic, oszukac. nie kazdy sie do tego nadaje. tylko nie slychac nigdy o 100kg czy 50kg tylko o 100 dzialkach. kpiny i tyle

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:16
i rozumiem ,że po wypaleniu tego pół grama prowadziłeś sobie bez problemu samochodzik jak gdyby nigdy nic...hm...
a ja , jak wypije 2 piwka to mogę stracić prawo jazdy na pół roku.
Smiejmy się dalej niemieckim ,,milicjantom" w twarz.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:20
nie prowadzilem. kolega jechal. odradzam wsiadac po gandzi samochodem, ba nawet rowerem. za duzy luzzzz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:25
ja mam taki luz bez gandzi - nie potrzebuje dodatkowych bodźców ,żeby istnieć ;) :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:37
Amnesty napisał(a): ja mam taki luz bez gandzi - nie potrzebuje dodatkowych bodźców ,żeby istnieć ;) :D ;)



tez juz nie potrzebuje. choc brakuje czasem jakiegos zw chemicznego zeby sie wyluzowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:45
addicted napisał(a):
Amnesty napisał(a): ja mam taki luz bez gandzi - nie potrzebuje dodatkowych bodźców ,żeby istnieć ;) :D ;)



tez juz nie potrzebuje. choc brakuje czasem jakiegos zw chemicznego zeby sie wyluzowac


myśle,że raczej odpowiedniego towarzystwa....nie chcemi ;)
No i szklaneczka dobrej whisky też nigdy nie zaszkodzi ;) :D :P


Dopisane 25.12.2013r. o godz. 20:45:

chemi *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
25 grudnia 2013r. o 20:51
no mnie raczej zaszkodzi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza