Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

golf 1.9tdi

~dk niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 12:04
Podpinam się pod temat ,gdzie w okolicy bolesławca mogę zregenerować wtryski do golfa 1.9 tdi 130km?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dk niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 12:05
Podpinam się pod temat ,gdzie w okolicy bolesławca mogę zregenerować wtryski do golfa 1.9 tdi 130km?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piter niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 12:08
wtryskiwacze mozecie sprawdzic w Dobrej( po lewej stronie na zakrecie).Jesli chcesz moge poszukac nr tel. do niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piter niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 12:08
wtryskiwacze mozecie sprawdzic w Dobrej( po lewej stronie na zakrecie).Jesli chcesz moge poszukac nr tel. do niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 12:30
U Muchy,ja robiłem u niego w hdi 80 tyś przejechałem i nic..chodzi bdb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 grudnia 2013r. o 12:59
hemi napisał(a):
rafi napisał(a): Ja bym polecił Facolo :D znawca od aut albo zgłoś się do hemiego :D :* ale Facolo najlepszy :D


I po co takie pitolenie bez sensu ? :|
Ja żadnego warsztatu nie prowadzę tak więc na pewno nie u mnie ;)
Jako,że to bardzo popularny silnik i częsta usterka ,to pewnie ktoś coś pomoże ;)
O nie prowadzisz ?? a tak mówią ludzie w Bolesławcu że ty najlepszy majster zrób sobie warsztat i będzie cacy :D


Dopisane 29.12.2013r. o godz. 12:59:

~ napisał(a): -rafi piszesz ,aby pisać,Pojęcia o motoryzacji to Ty nie masz.Może i lepiej. ;(
Taaa a ciekawe jakie ty masz pojęcie :D na pewno bym nie wybrał auta z TDI to najgorsze co może być albo disel :P

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylko tdi niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 13:15
rafi napisał(a):
hemi napisał(a):
rafi napisał(a): Ja bym polecił Facolo :D znawca od aut albo zgłoś się do hemiego :D :* ale Facolo najlepszy :D


I po co takie pitolenie bez sensu ? :|
Ja żadnego warsztatu nie prowadzę tak więc na pewno nie u mnie ;)
Jako,że to bardzo popularny silnik i częsta usterka ,to pewnie ktoś coś pomoże ;)
O nie prowadzisz ?? a tak mówią ludzie w Bolesławcu że ty najlepszy majster zrób sobie warsztat i będzie cacy :D Dopisane 29.12.2013r. o godz. 12:59:
~ napisał(a): -rafi piszesz ,aby pisać,Pojęcia o motoryzacji to Ty nie masz.Może i lepiej. ;(
Taaa a ciekawe jakie ty masz pojęcie :D na pewno bym nie wybrał auta z TDI to najgorsze co może być albo disel :P
i tu się człowieku mylisz i przyznam,że jednak nie masz pojęcia o samochodach,a tym bardziej o mechanice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 13:19
rafi do tdi jeszcze benzyne leje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.