Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
III Rajdowa WOŚP
4190
#Detonator nieaktywny
7 stycznia 2014r. o 21:22
~BRUTUS napisał(a):
~mir.ko napisał(a): czytalem ze szykuje sie mała niespodzianka na rajd :)
Policja skontroluje stan techniczny pojazdów trzeżwość i licencje i w ten oto prosty sposób impreza się nie odbędzie.



hehhe,dobre,proponuję wszystkim taką maść dość znaną,pozdrawiam.


Dopisane 07.01.2014r. o godz. 21:22:

skorn napisał(a): http://aszdziennik.wordpress.com/2014/01/05/owsiak-cala-kasa-z-tego-finalu-wosp-pojdzie-na-alkohol-ktory-rozdamy-na-woodstocku/


oj boli co,boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~omnom123 niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 21:32
~BRUTUS napisał(a):
~mir.ko napisał(a): czytalem ze szykuje sie mała niespodzianka na rajd :)
Policja skontroluje stan techniczny pojazdów trzeżwość i licencje i w ten oto prosty sposób impreza się nie odbędzie.

Oj, czujecie to? To typowo cebulacki ból dupy. Zapraszam na imprezę by się przekonać jak jest naprawdę! Jak się człowiek nie zna to się nie wypowiada, ten przypadek potwierdza tą regułę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uczesnik niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 21:45
Fajny nick BRUTUS. pies mojego kolegi tak się nazywał. Był pięknym berneńskim psem pasterskim.
Chłopie jak coś piszesz (temat licencji) to najpierw miej na ten temat elementarne pojęcie
do zobaczenia na rajdowej wośp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOGUT niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 22:26
Siemka kto pozwolil na używanie zdjęcia mojego auta do reklamy III wosp? Startowac nie mogę bo spoznilem się z wplata za start. pozdro dla dorbkowiczow wiecie o kim mysle :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz Z niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 23:17
Ojj dupka swędzi co niektórych i dla nich jezus z ameryki zaśpiewa specjalnie w poniższym linku

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Qba-Zgorzelec niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 2:45
uważam, że chłopaki z BC Rally robią świetną robotę z okazji WOŚP i ekipa pieniaczy na forum im nie zaszkodzi, jestem spoza Bolesławca i obiektywnie oznajmiam: powinniście być dumni, że są w Waszym mieście pasjonaci, którzy tworzą fajną imprezę.
Chłopaki róbcie swoje i do zobaczenia na rajdowej WOŚP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:05
~Uczesnik napisał(a): Fajny nick BRUTUS. pies mojego kolegi tak się nazywał. Był pięknym berneńskim psem pasterskim.
Chłopie jak coś piszesz (temat licencji) to najpierw miej na ten temat elementarne pojęcie
do zobaczenia na rajdowej wośp.
Widziałem was wiele razy na lotnisku żenada.Czekam na elementarne wyjaśnienia tematu licencji ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 9:09
Tylko dlaczego ktoś ma ci coś tłumaczyc skoro sam nie poszukasz info w necie.
Na lotnisku to działy się rózne rzeczy, raz sa treningi na szutrowych odcinach ludzi z BC Rally i innych,innym razem legalne zorganizowane z głową KJS-y innym razem zwykłe tuningowe spędy ,gdzie każdy jeździ jak mu sie podoba w nosie mając jakies bezpieczeństwo,czy zasady...

Ciężko stwierdzić co i kiedy widziałeś :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza