Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian!
~Papuga niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 17:22
Drogi rodzicu nie ma się co przejmować zafajdanymi frustratami :) Niech się okopią razem ze swoim potomstwem żeby ich nikt nie zauważył przypadkiem :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 17:39
~jeden z Rodziców napisał(a):
~ napisał(a):
No właśnie,co tym rodzicom po tym ,że obcy ludzie ich potomstwo oglądają? Co za dziwna radość??? :| :|

Może dla Ciebie "dziwna". Dla mnie szczera, a to że zostałem ojcem jednego z dzieci z poprzednich tygodni miałbym ochotę "wykrzyczeć" całemu światu!

~ napisał(a): To jest co najmniej dziwaczne ,żeby nie powiedzieć chore i niemądre,dziecko ma się dla siebie a nie po to ,żeby się nim chwalić [do diabła,przeciez nie ma czym się chwalić],czy to takie niebywałe dzieciaka wystrugać ? Pamiątka?? :| SZereg różnych pamiątek można zrobić dla rodziny i tego dziecka w zaciszu domowym ,a nie wystawiac sie na publiczne opinie,Dziwne,dziwne,dziwne :| :| :| :| :| :| :|


Chyba nie miałaś/łeś okazji zostać rodzicem, który otrzymuje gratulacje od znajomych, którzy znaleźli zdjęcie Twojego dziecka na lokalnym portalu!
Proszę, nie nazywaj moich decyzji "dziwacznymi" bo ja bardzo dziwię się Twojej opinii o "struganiu dzieci" - Gepetto jesteś ?
Ty uważasz, że po urodzeniu się dziecka nie ma się czym chwalić - ja uważam, że jest.

Dziękuję za chwilę uwagi :)
Gratuluję Rodzicom dzieciaczków z obecnego posta.
A wszystkim negatom sprzedam jedną radę: drażni Was widok tych małych dzieciaczków - nie zachodźcie na ten wątek - będziecie zdrowsi :)



"Wykrzyczec całemu światu" -a co to świat obchodzi? Daj ci Boże ,żebyś zawsze tak myślał,bo ci nadgorliwi to słomiany ogień często i w życiu różnie się zachowują,jak nadejdą kłopoty,nie mówie tu o nikim konkretnie ,ale jestem matką od lat i nie jedno widziałam i też nie pojmuję jaką radość można osiągać z wystawiania na widok publiczny nowonarodzonej ,co tu mówić [zdarza się] szpetoty.Dla rodziców nawet najbardziej umordowane porodem dziecko,a więc opuchłe,łyse ,pomarszczone ,czerwone itd jest piękne ,ale czy tak uwazają tez inni ludzie?Myślę ,że narodziny dziecka to osobista i intymna sprawa i jako matka nie widze w tym sensu ,zeby pokazywać noworodka komu popadnie,uwazam ,że to jest w złym guście,a kto chce to sie dowie i pogratuluje ,jest tyle innych sposobów bardziej stosownych.Takie jest moje zdanie i naturalnie nie nakłaniam nikogo aby zgadzał sie ze mną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 18:07
polak napisał(a): To znakomita promocja dziecka i rodziców


Chyba trafiłeś w sedno polak. Dzieci są tu produktem, który na pokaz wystawiają rodzice za garść komplementów i gratulacji. Kosztem prywatności dziecka schlebiają swojemu ego. Niska ta cena.



Zmoderowano 31.12.2013 godz.18:28 - powód: klamstwa (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 18:15
Do kc . Trudno tak prymitywną wypowiedź komentować i się do niej ustosunkować. Jestem pewny, że ty kc nie kochasz dzieci i ich nie masz. Nie potrafisz tak jak rodzice cieszyć się nimi. Jesteś arogantem i bardzo złym człowiekiem.

Życzę Ci, abyś kiedyś mógł pokochać dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 18:38
polak napisał(a): Życzę Ci, abyś kiedyś mógł pokochać dzieci.


Życzę Ci dużo szczęścia i miłości, polaku.


Zmoderowano 31.12.2013 godz.18:36 - powód: (moderator)


Dopisane 31.12.2013r. o godz. 18:38:

kc napisał(a):
polak napisał(a): To znakomita promocja dziecka i rodziców


Chyba trafiłeś w sedno polak. Dzieci są tu produktem, który na pokaz wystawiają rodzice za garść komplementów i gratulacji. Kosztem prywatności dziecka schlebiają swojemu ego. Niska ta cena.


Zmoderowano 31.12.2013 godz.18:28 - powód: moderator oskarża innych o to co sam robi (moderator)


Drodzy rodzice, widziałam ostatnio jak pies wypróżnił się na gazetę leżącą na ulicy z podobiznami Waszych noworodków, w ten oto symboliczny sposób "świat" pokazał Wam, ile znaczą dla niego Wasze dzieci. Gratuluję !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2013r. o 18:38
Polska - wolny kraj. Jedni chca pokazywac swoje dzieci, to pokazuja. Inni nie chca to nie pokazuja.

Jedni chca cos kupic to kupuja, inni nie chca to nie kupuja.
Ktos chce chodzic do kosciola to chodzi, ktos nie chce to nie chodzi itd itd.

W czym macie wiec problem? Jesli ktos chce sie pochwalic swoim dzieckiem, niech to robi. To dziecko kiedys bedzie zarabialo na WASZA emeryture.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 18:39
kc -nie przejmuj się,nie warto tu pisać ,bo usuwają i piszą z błędami nie dość tego.Żenada. :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rutor niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 18:43
emem napisał(a): Jedni chca pokazywac swoje dzieci, to pokazuja. Inni nie chca to nie pokazuja.

Jedni chca cos kupic to kupuja, inni nie chca to nie kupuja.

To dziecko kiedys bedzie zarabialo na WASZA emeryture.


Świetne porównanie. Nic dodać nic ująć. Pełna komercja od narodzin :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Dni otwarte w Ultima