Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian!
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 18:44
emem napisał(a): Polska - wolny kraj. Jedni chca pokazywac swoje dzieci, to pokazuja. Inni nie chca to nie pokazuja.

Jedni chca cos kupic to kupuja, inni nie chca to nie kupuja.
Ktos chce chodzic do kosciola to chodzi, ktos nie chce to nie chodzi itd itd.

W czym macie wiec problem? Jesli ktos chce sie pochwalic swoim dzieckiem, niech to robi. To dziecko kiedys bedzie zarabialo na WASZA emeryture.


Na moją emaryturę zarobię sobie sama. Dlaczego moderator bezpodstawnie oskarża mnie o kłamstwo i usuwa moje posty ? Wyraziłam tylko swoją opinię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2013r. o 18:47
No i dobrze, bardzo dobrze - zarabiaj sama (ja tez tez robie).
Ale nie zabraniaj innym pokazywac swoich pociech. Ty nie chcesz, to nie musisz pokazywac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 18:53
Emem nie odpowiedziałeś mi na pytanie - Dlaczego moderator bezpodstawnie oskarża mnie o kłamstwo i usuwa moje posty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2013r. o 18:56
Swoja droga w grudniu urodzilo sie calkiem sporo dzieciakow w Boleslawcu! Milo :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 18:56
emem napisał(a): No i dobrze, bardzo dobrze - zarabiaj sama (ja tez tez robie).
Ale nie zabraniaj innym pokazywac swoich pociech. Ty nie chcesz, to nie musisz pokazywac.



Nikt jeszcze w tym temacie nie napisał ,że : "zabrania" pokazywać zdjęcia swoich dzieci,jedni piszą ,że im się to podoba a inni ,że nie.

Zmoderowano 31.12.2013 godz.18:59 - powód: poprawione cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 18:59
emem napisał(a): Swoja droga w grudniu urodzilo sie calkiem sporo dzieciakow w Boleslawcu! Milo :-)



Dziękuję za odpowiedź : ). Jak zawsze pełen profesjonalizm : ). Pozdrów moderatora J. Boleslawieckiego : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2013r. o 19:00
Dziękuje za pozdrowienia, takze dla J. Boleslawieckiego. Juz po Nowym Roku zaprezentujemy jego kolejny felieton :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 grudnia 2013r. o 19:11
emem napisał(a): Dziękuje za pozdrowienia, takze dla J. Boleslawieckiego. Juz po Nowym Roku zaprezentujemy jego kolejny felieton :-)


Cieszę się, bo szczerze mówiąc współczułam mu, że tak się publicznie ośmieszył.

Szkoda tylko tego, że To co piszesz, jak zwykle okazało się nic niewartymi deklaracjami. Teraz współczuję Tobie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.