Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!!!

~mir.ko niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 11:19
no niech go wyczochram , tego słodkiego włóczykija :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszukująca bliskiej osoby niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 11:27
To nie poważne aby pod tym hasłem poszukiwać jakiś sierściuchów !
Ludzie giną a osoby im bliskie czytają takie ogłoszenia i włosy na głowie im jeżą się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 11:52
Oczywiście, że niepoważne, ale czego spodziewać sie po czasach, gdzie ludzię otwarcie i świadomie stwierdzają, że pies, który w sumie nawet do psa jest niepodobny, jest cenniejszy niz drugi człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 12:38
proponuje wam zlitować się nad kierowcą czerwonego BMW, zrobić zrzutke pieniędzy na nowe auto i manifestować za uwolnieniem, skoro tacy cenni są ludzie dla was i koffani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
3 stycznia 2014r. o 12:56
Dlaczego niepowazne? A co to zwierze nie zasluguje na to zeby je kochac, szukac, plakac za nim? Powiem wiecej! To wlasnie zwierze na to zasluguje, czlowiek juz niekoniecznie ze wzgledu na swoja potworna postawe wobec innych stworzen i swiata.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 13:39
Wiolizna napisał(a): Dlaczego niepowazne? A co to zwierze nie zasluguje na to zeby je kochac, szukac, plakac za nim? Powiem wiecej! To wlasnie zwierze na to zasluguje, czlowiek juz niekoniecznie ze wzgledu na swoja potworna postawe wobec innych stworzen i swiata.


Nie o to chodzi. Tytuł jest taki, jak program w tv o zaginionych osobach, a nie śierściuchach, jak ktoś dobrze okreslił :> Wystarczyło zatytułować - zaginął kot - panjała ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
3 stycznia 2014r. o 13:51
Ja z kolei szczerze wątpię, czy po zmianie tytułu na "ZAGINĄŁ KOT" temat miałby takie "wzięcie" jak pod tym tytułem. ;) Taki mały trik, sztuczka, żeby więcej ludzi zajrzało - czy to coś złego? Nie sądzę. W dobie mediów, które używają dużo bardziej skomplikowanych sztuczek, żebyśmy tylko coś obejrzeli to nie jest wcale jakieś wielkie przewinienie... A co do tematu - kibicowałam od początku kotkowi, żeby się znalazł. I cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 14:14
SzatanPlan napisał(a): Ja z kolei szczerze wątpię, czy po zmianie tytułu na "ZAGINĄŁ KOT" temat miałby takie "wzięcie" jak pod tym tytułem. ;) Taki mały trik, sztuczka, żeby więcej ludzi zajrzało - czy to coś złego? Nie sądzę. W dobie mediów, które używają dużo bardziej skomplikowanych sztuczek, żebyśmy tylko coś obejrzeli to nie jest wcale jakieś wielkie przewinienie... A co do tematu - kibicowałam od początku kotkowi, żeby się znalazł. I cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. :)


Wszystko się zgadza :) A czy to wielkie przewinienie... ?? Pewnie nie, ale jak mówię, ja np. oglądam ten program w tv i po przeczytaniu tego tytułu byłam zdziwiona i lekko zniesmaczona, że chodzi o "sierściucha" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.