Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: V Festiwal Kultury Bałkańskiej - 19-20.05.2005r. (zdjęcie nr 1672)

211
skorn
4 stycznia 2014r. o 0:27
pięknie!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 14:35
Ciekawi mnie jak smakowała ta peczenica, ostatnio jadłem na festynie i była okropnie przypalona i nie dała się pogryźć. ;( Myślę, że powinniśmy trochę przyhamować z tymi bałkańskimi klimatami tak jak z łemkowskimi i ukraińskimi. Byłem w Jugosławii kilka razy i nikt tam Polakami się nie podnieca, wręcz przeciwnie. ;( ;( ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
5 stycznia 2014r. o 20:24
Jogusławii nie ma już jak już ;) ci ludzie żyją na terenach Bolesławca

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 20:35
rafi napisał(a): Jogusławii nie ma już jak już ;) ci ludzie żyją na terenach Bolesławca
Tak. Wszyscy po podziale tego kraju przyjechali do Bolesławca ;). Oj, Rafi ;(.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 22:37
rafi napisał(a): Jogusławii nie ma już jak już ;) ci ludzie żyją na terenach Bolesławca
Oczywiście,ale wiemy o co chodzi ;) Na terenach Bośni i Hercegowiny,Chorwacji i Serbii, Polaków zostało kilka tysięcy osób. Bardzo liczna grupa wróciła do Polski. Śpiewając w języku, powiedzmy Serbskim podtrzymujemy kulturę obcego dzisiaj nam kraju, zwłaszcza,że Serbowie nie są dzisiaj dla nas przychylni :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 22:25
~bingo napisał(a): ... zwłaszcza,że Serbowie nie są dzisiaj dla nas przychylni :>


A dlaczego mają być nam przychylni? Oni nam nic nie zrobili a my im rozbieramy kraj i rozdajemy muzułmanom z Albanii bo NATO nam kazało.
I jeszcze niektórzy tutaj wmawiają nam że oni robią Serbom dobrze bo jeżdżą na "misję stabilizacyjną" destabilizacji którą sami wywołali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 17:18
~ napisał(a):
rafi napisał(a): Jogusławii nie ma już jak już ;) ci ludzie żyją na terenach Bolesławca
Tak. Wszyscy po podziale tego kraju przyjechali do Bolesławca ;). Oj, Rafi ;(.
A kto ci powiedział że wszyscy ?? ja raczej tego nie napisałem ;) raczej część osób jest tu a więc z stąd jest ta tradycja i raczej nie ma się co czepiać że to nie ma nic wspólnego z tym krajem ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 18:12
Najwyższy czas się określić, kim byliśmy, jesteśmy i kim chcemy być? Według mnie powinniśmy wybrać; ja wybieram tą słabą i nieudolną Polskę i jestem Polakiem. Oczywiście mam nadzieje, że nasz kraj i my Polacy będziemy doceniani w Europie i nie będziemy szukać gdzieś za granicą wartości, które będą nas "czynić" lepszymi jak jesteśmy. Mam wrażenie, że w w myśli przysłowia ciągle doceniamy i chwalimy cudze a nie swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.