Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straż sąsiedzka kontra bandyci
~Motywacja niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:20
~ojciech napisał(a):
Jest za to oczywistym prawem wolnego człowieka obrona siebie i swojej własności wszelkimi dostępnymi środkami. tymczasem prawo nam te środki ogranicza. a samo jak sie okazuje, nie pomaga zbyt skutecznie.

Jak Ty nie możesz zęba wybić bandycie, a chcesz do niego strzelać?
http://wpolityce.pl/artykuly/67202-10-lat-dla-czlowieka-ktory-zabil-2-bandytow-w-obronie-zycia-mial-ich-poczestowac-herbata-a-nie-nozem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:37
A przyczyną tych kradzieży jest brak pracy z godnymi zarobkami i bieda,a kto jest temu winny rząd który obiecywał zieloną wyspe tylko że ludzie trawe wyżarli.zapytajcie się złodzieja czy chce kraść cz godnie pracować np za 3890 pln netto ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:48
~BRUTUS napisał(a): A przyczyną tych kradzieży jest brak pracy z godnymi zarobkami i bieda,a kto jest temu winny rząd który obiecywał zieloną wyspe tylko że ludzie trawe wyżarli.zapytajcie się złodzieja czy chce kraść cz godnie pracować np za 3890 pln netto ??

A przyczyną gwałtów jest to ze żona nie dała? Ile ty masz lat? 10?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:56
~ napisał(a):
~BRUTUS napisał(a): A przyczyną tych kradzieży jest brak pracy z godnymi zarobkami i bieda,a kto jest temu winny rząd który obiecywał zieloną wyspe tylko że ludzie trawe wyżarli.zapytajcie się złodzieja czy chce kraść cz godnie pracować np za 3890 pln netto ??

A przyczyną gwałtów jest to ze żona nie dała? Ile ty masz lat? 10?
Jeżeli złodziej napada na bank to nie jest głodny tak cz nie ,a jeżeli okrada szope z węglem i jakieś drobiazgi to robi to z głodu tak cz nie ?? 42 lata mam i kiedyś byłem złodziejem i wiem po co się kradnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:58
~BRUTUS napisał(a):
~ napisał(a):
~BRUTUS napisał(a): A przyczyną tych kradzieży jest brak pracy z godnymi zarobkami i bieda,a kto jest temu winny rząd który obiecywał zieloną wyspe tylko że ludzie trawe wyżarli.zapytajcie się złodzieja czy chce kraść cz godnie pracować np za 3890 pln netto ??

A przyczyną gwałtów jest to ze żona nie dała? Ile ty masz lat? 10?
Jeżeli złodziej napada na bank to nie jest głodny tak cz nie ,a jeżeli okrada szope z węglem i jakieś drobiazgi to robi to z głodu tak cz nie ?? 42 lata mam i kiedyś byłem złodziejem i wiem po co się kradnie.

Złodziej to złodziej i tyle.....
Wolałbym pracować za 1,5 tyś niż iść kraść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 10:27
~ napisał(a):
Wolałbym pracować za 1,5 tyś niż iść kraść.


Dlatego politykiem nigdy nie zostaniesz bo nie masz predyspozycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 10:39
~BRUTUS napisał(a): A przyczyną tych kradzieży jest brak pracy z godnymi zarobkami i bieda,a kto jest temu winny rząd który obiecywał zieloną wyspe tylko że ludzie trawe wyżarli.zapytajcie się złodzieja czy chce kraść cz godnie pracować np za 3890 pln netto ??


Tak, to wina Tuska. Wódka byłaby tańsza to by mniej kradli

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 10:50
No i zaczęło się...do każdego problemu jakiś ludzik musi dołączyć politykę. Brak śniegu to też wina polityków? Jak ktoś ma " we krwi" złodziejstwo, to nawet jak będzie bogaty, będzie kombinował, co zresztą widać, przy oszustwach podatkowych. Biedny nie kombinuje, nie oszukuje, bo wie że będzie miał przerąbane. Ludzie dobrze wychowani nie mają ciągotek do złodziejstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza