Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alkomat w aucie- nowy pomysł

5134
#TOjsienka nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 22:33
Nie wiem nad czym wy tu piszczycie jak by było o co .Alkomat jeden z tańszych na stacji paliw to koszt 30-40 zł i to nie jest jednorazówka.
Ja tam mam alkomat w schowku bo skąd mam wiedzieć czy jak wypiłam coś tam wieczorkiem dzień wcześniej,rano zjadłam śniadanko i ogólnie normalnie się czuje to mi nie wskaże.Ogólnie ja bez samochodu to jak bez nóg tak więc większe prawdopodobieństwo zdarzenia drogowego a raczej nie chciała bym odpowiadać gdyby był z cudzej winy.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 22:35
~Kapitan napisał(a):
~Motywacja napisał(a): Widać nie rozumiesz idei alkomatu w każdym aucie.

Ty widać za to, że nie rozumiesz co to znaczy jechać trzeźwym :] Trzeźwym nie zawsze znaczy z wynikiem zero na alkomacie . Ja wyznaję jedną zasadę : piłem a nie czuję się dobrze - nie wsiadam za kółko :> Kup sobie taki szajs za 5 złotych, który pokaże ci wynik - trzeźwy a jak dojdzie co do czego to będzie mały zonk boś jeszcze nie wytrzeźwiał.


kapitan ,ale wielu jest takich co czują się dobrze ,a są nietrzeźwi ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 22:57
skorn napisał(a): Powtórzę: gdybyś uważał posiadanie alkomatu za wskazane, to byś go woził ze sobą od lat. Tłumaczenie, że rzadko pijesz jest bez sensu, bo większośc Polaków raczej nie pije częściej niż ty.


ciekawe czy segregowales od lat makulature czy robisz to dopiero teraz jak urzednik postawil ci pojemnik na papier pod domem. bo rozumiem ze popierasz pomysl segregacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 10:01
zamiast choinek zapachowych wieszanych często na lusterkach ,wprowadzić nakaz wieszania tam alkomatów...
może nawet dwóch... ;)


Dopisane 11.01.2014r. o godz. 10:01:

dlaczego nikogo tutaj nie interesuje fakt braku nakazu posiadania apteczki ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 10:02
falco napisał(a): dlaczego nikogo tutaj nie interesuje fakt braku nakazu posiadania apteczki ...


Czy do tego potrzebny jest nakaz?! może wystarczy zdrowy rozsądek? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 13:46
czy właśnie tego zdrowego rozsądku nie zabrakło próbując wymusić na WSZYSTKICH posiadanie alkomatu?
po co mi alkomat jeśli ja nie piję?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 14:50
alter napisał(a):
falco napisał(a): dlaczego nikogo tutaj nie interesuje fakt braku nakazu posiadania apteczki ...


Czy do tego potrzebny jest nakaz?! może wystarczy zdrowy rozsądek? :)


dlatego niektórzy nie wsiadają za kółko na bani , nie potrzebują alkomatu ,a w bagażniku wożą wiele więcej niż przymusową gaśnice i trójkąt - bo tak im nakazuje zdrowe myślenie ,a nie durne przepisy :)


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 15:05
mój znajomy na moje pytanie dlaczego jej nie posiada właśnie tak to tłumaczy
,,przepisy tego nie nakazują,,
kiedy mu powiedziałem ze nieudzielenie pomocy poszkodowanemu w wypadku z powodu braku apteczki może skutkować zarzutem karnym ,tylko wzruszył ramionami...
cynizm czy głupota?
kiedy zapytałem o to co będzie kiedy ktoś mu nie udzieli pomocy bo będzie rozumował na jego sposób zamilkł...
być może zastanawia się do tej pory... ;)
nakaz wożenia alkomatu jest równie głupi jak brak NAKAZU posiadania w pełni wyposażonej apteczki...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza