Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca

10608
#qazxsw123 nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 9:36
wie ktoś coś o jakiś przyjeciach do zakładów? lub inne jakies oferty pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lkop niezalogowany
15 lutego 2014r. o 17:11
wlasnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
15 lutego 2014r. o 18:31
Może ci jeszcze CV napisać,do pracodawcy zanieść?Potem pójdę za Ciebie na rozmowę.Następnie podasz numer konta.Ja będę pracować,a Ty brać pensję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pokj niezalogowany
15 lutego 2014r. o 18:34
no może ktoś potrzebuje kogoś do nawet dodatkowej pracy po co te drukowane komentarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~op niezalogowany
16 lutego 2014r. o 0:43
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GGG niezalogowany
16 lutego 2014r. o 13:08
~:) napisał(a): Może ci jeszcze CV napisać,do pracodawcy zanieść?Potem pójdę za Ciebie na rozmowę.Następnie podasz numer konta.Ja będę pracować,a Ty brać pensję...



Jakis Ty madry/a !!! Skoro sie wypowiadasz w temacie i chcesz "dopiec" zakladajacemu -- zastanow sie ... widziales tu kiedys ogloszenie na zapotrzebowanie pracownikow np. do US ? bo ja nie... tak jest z wiekszoscia duzych firm badz instytucji. Pracownicy,ktorzy pracuja w danym zakladzie maja wiedze na temat czy potrzebuja i na jakie ew stanowisko... a moze ktos przeczyta i da znac... w dobie takiego kryzysu z praca zawsze znajdzie sie jakis "cwaniaczek" co to wszystkie rozumy pozjadal... lata od postu do postu i patrzy co gdzie zmalowac--- nie ladnie oj nie ladnie. Jak bedziesz mial/a wiedze na ten temat to prosze bardzo napisac,a nie "wysmiewac" biednych poszukujacych ludzi pracy... Dodam,ze ja prace mam-- jak na te czasy dosc dobrze platna,ale irytuja mnie takie "cwaniaczki" pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
16 lutego 2014r. o 13:11
zgadzam sie w 100% z tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 13:18
~:) napisał(a): Może ci jeszcze CV napisać,do pracodawcy zanieść?Potem pójdę za Ciebie na rozmowę.Następnie podasz numer konta.Ja będę pracować,a Ty brać pensję...
Z napisanyn w ten sposób CV, żaden pracodawca nie przyjmie. Rób odstępy po przecinku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza