Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

znalazłam dowód osobisty dziewczyny z Motyl koło gromadki

~pani O niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 15:37
ZNALAZŁAM DOWÓD OSOBISTY DZIEWCZYNY Z motyl koło gromadki
Anna Kuśmierz
proszę o kontakt 793007157
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 19:21
Z całym szacunkiem, ale w dowodzie masz adres tej osoby, więc czemu nie oddasz go pod ten adres? Chyba, że Ci szkoda fatygi, paliwa, czy czegoś tam jeszcze... Albo też pójdź na łatwiznę, oddaj do Gminy albo na pocztę, żeby listonosz przyniósł. :D Chociaż dla mnie to nic prostszego, jeśli mam adres. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 20:21
Chcesz kasę za ten dowód czy co? W Gromadce w sklepie metalowym , ktoś o takim nazwisku pracuje, może to ta osoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 20:23
W necie powinien być telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11640
#amgen nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 20:24
Oddaj na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek ze Zg-ca niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 10:06
taa,w gromadce policja, i jeszcze poczta,,możesz tez zaliczyc po drodze multikino
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 10:47
Wystarczy wysłać na ten adres albo chociażby wrzucić do skrzynki-poczta sama dostarczy zamiast robić halo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GLUTEN niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 11:12
~y napisał(a): Chcesz kasę za ten dowód czy co? W Gromadce w sklepie metalowym , ktoś o takim nazwisku pracuje, może to ta osoba.
Całusa pewnie chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza