Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tragiczny wypadek koło Tomaszowa
~Ja niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 21:16
Piszą na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info ze Kamil miał na imię , współczuję bardzo jego bliskim..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Duch niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 21:25
~cp napisał(a):
~Duch napisał(a): Czy ktoś zna dane osoby która zgineła?


Tak, jego rodzina zna i tyle Cię powinno interesować...


Dla Twojej informacji to był mój najlepszy przyjaciel i chciałem się upewnić bo nie mogłem w to uwierzyć.

Ale dziękuję za to że zainteresowałeś się moim postem i udzieliłeś bardzo rzeczowej odpowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paww niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 21:55
Jak zwykle klotnie czlowiek zginal a wy piszecie farmazesy stalem w korku akurat i widzialem nic przyjemnego dla rodziny tragedia a wy ja zwykle jadem plujecie swoje herezje kto z kim ksiadz jechal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cwq niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 22:10
tico wpadł w poślizg na prostej drodze, pewnie zapie*dalał jak potłuczony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 22:21
~cwq napisał(a): tico wpadł w poślizg na prostej drodze, pewnie zapie*dalał jak potłuczony



zostaw mistrzu domysly dla siebie!! nie wiesz jak bylo, a policja zawsze lakonicznie stwierdza ze predkosc pojazdu nie byla dostosowana do warunkow panujacych na drodze!! ile takie tico moze jechac??

choc nie znalem tego Pana skladam rodzinie szczere wyrazy wspolczucia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edek łowca kredek niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 22:37
Ja nie wiem jak można rozbić sie na prostej drodze ( jedyne sensowne wytłumaczenie jak w większości przypadków w naszym kraju to alkohol )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 22:41
Kierujący tico jechał jakieś 30m po prawym poboczu, a potem nagle odbił i zjechał na przeciwległy pas i poszedł na czołówkę z laguną, zastanawia mnie fakt skąd tyle puszek wyleciało z Tico i skąd wracał kierowca? i czy przypadkiem nie jechał na podwójnym gazie (to już zbada prokurator...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 23:14
~ napisał(a): Kierujący tico jechał jakieś 30m po prawym poboczu, a potem nagle odbił i zjechał na przeciwległy pas i poszedł na czołówkę z laguną, zastanawia mnie fakt skąd tyle puszek wyleciało z Tico i skąd wracał kierowca? i czy przypadkiem nie jechał na podwójnym gazie (to już zbada prokurator...)


Pewnie był to młody człowiek,chwila nieuwagi i tragedia,bo starsi jezdzą takimi autkami raczej ostrożnie,a czy wogóle można tym autkiem przyśpieszyc? Szkoda każdego życia,wspólczuję rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.