Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spacerek z WOŚP
~Gość niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 17:27
O ile wiem to całą imprezę wymyślił Pan Darek P. i robi to z wielkim sukcesem od kilku lat, co ważne w czasie wolnym od pracy i za darmo!, a GCK i inni jak zwykle się podpięli. Może lepiej niech napiszą, co będzie się działo w Sztabie w niedzielę, bo coś cicho o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jas niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 19:12
http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr_l_ebrak_w_i_garzy_z_oty_melon_sekty_wo_p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 19:20
Tak jest bardzo często, że ludzie z pasją i pomysłami. A ktoś kto dysponuje pomieszczeniem, udostępnia go i całe laury płyną na jego konto......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 21:16
Cyt.,"...Całość wpisowego wędruje do skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (dzieci i młodzież ucząca się - 7 zł, kategoria open - 10 zł) i przeznaczona jest na: RATOWANIE ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.,.."


Dzięki pomysłowi J.Owsiaka przeżyło wiele dzieci i dorosłych...
WOŚP ?...nikt nikomu nie karze wrzucać jakieś pieniądze do puszki,brać udział w jakiś rozrywkach( bo trzeba płacić) ,to jest akcja charytatywna i ...wspierają CI,którzy Chcą ...

Wolę wrzucić chociażby 10zł.,do puszki WOŚP ,niż "żulowi" pod marketem 50groszy:) żul w ten sposób na alkohol nazbiera...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 21:23
ja wole dać na WOŚP niż po kolędzie księdzu, przynajmniej wiem, że Owsiak tego nie przepije i nie wyda na inne hulanki. Jeszcze nie słyszałem, by ksiądz ze "swoich" pieniędzy komukolwiek bezinteresownie pomógł :(
Tak wiem, ksiądz nie ma swoich pieniędzy to są pieniądze parafian - tak zgadza się, ale ksiądz wydaje je gdzie chce i jak chce i nikomu się nie tłumaczy - patrz przykład ojca dyrektora i jego wielomilionowe wydatki.
Owsiak z każdej otrzymanej złotówki musi się rozliczyć i wszystko jest do sprawdzenia :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 21:36
~ napisał(a): ja wole dać na WOŚP niż po kolędzie księdzu, przynajmniej wiem, że Owsiak tego nie przepije i nie wyda na inne hulanki. Jeszcze nie słyszałem, by ksiądz ze "swoich" pieniędzy komukolwiek bezinteresownie pomógł :(
...


Ojjj pomógł i to nie jednej ubogiej rodzinie :)...


W tym roku po raz kolejny zbierają na drogi sprzęt do ratowania życia i godnej opieki seniorów.

Czy w Bolesławcu też będą wolontariusze z puszkami WOŚP chodzili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WOŚPyta niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 16:29
A na spacerku razem ze światełkiem do nieba ... prześlijcie Jurasowi pytanie ... Jurek co zrobiłeś razem z żoną i księgową oprócz kupna willi dla was wszystkich po jednej skromnie ... z ponad 171 000 000 zł. Św. Jurka Ściemy zapytał o to nieszczęśnik na stronie kontrowersje.com i już Żurek po sądach gościa ciąga i utajnia rozprawę !!. Jak psia dupa Owsiak na kolanach musi wyszczekać na takie pytania odpowiedź, bo każda złotówka jest od nas. Tyle kasy powinno procentować a zniknęło bezprawnie za pomocą Żurka 171000000 zł!!! Jakim prawem zdefraudował Owsiak miliony na organizację " Łudstoku" , każda złotówka wrzucana była na sprzęt , chore dzieci itp szczytne hasła. OWSIAK oddaj kasę i do pierdla ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toruńskietermy niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 16:55
~WOŚPyta napisał(a): A na spacerku razem ze światełkiem do nieba ... prześlijcie Jurasowi pytanie ... Jurek co zrobiłeś razem z żoną i księgową oprócz kupna willi dla was wszystkich po jednej skromnie ... z ponad 171 000 000 zł. Św. Jurka Ściemy zapytał o to nieszczęśnik na stronie kontrowersje.com i już Żurek po sądach gościa ciąga i utajnia rozprawę !!. Jak psia dupa Owsiak na kolanach musi wyszczekać na takie pytania odpowiedź, bo każda złotówka jest od nas. Tyle kasy powinno procentować a zniknęło bezprawnie za pomocą Żurka 171000000 zł!!! Jakim prawem zdefraudował Owsiak miliony na organizację " Łudstoku" , każda złotówka wrzucana była na sprzęt , chore dzieci itp szczytne hasła. OWSIAK oddaj kasę i do pierdla ...



Konkurencja się odezwała.
Dla ciebie palancie PAN Owsiak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.