Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

wyegzekwowanie odszkodowania

~lili niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 19:10
Kogo polecicie,aby ściągnął odszkodowanie z oc kierowcy, dla poszkodowanego na pasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 19:46
Polecam znana firme w polsce wiecej info 508284990
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lidia niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 20:22
Najlepsza firma ,która zajmuję się odszkodowaniami to Meditor z Wrocławia.
A to dlatego,że to jest kancelaria adwokacka,która specjalizuję się w odszkodowaniach.
Po spisaniu umowy,kancelaria na bieżąco informuję klienta o każdym wykonanym ruchu w jego sprawie.
No i najważniejsze po znanych z Bolesławca potrafi dograć trzy razy więcej (jeszcze)
Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć to pod nr tel 510 208 445
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 9:58
Dograją 3 razy więcej i 2 razy więcej skroją.Np odszkodowanie 1000pln dogrywają 2000pln=3000pln z tego kroją 2000pln zostaje ci 1000pln.a Bolesławiecka firma 1000pln dogrywa 1000pln z tego kroją 500pln to ci zostaje 1500pln,czyli kto ugrał najwięcej?Bolesławiec. To jest tylko przykład kalkulacyjny którym ja się kieruje a ty przed podpisaniem umowy poczytaj przelicz i podejmij decyzje.Nie wierz jakimś podejrzanym firmom.osobiście to sprawdzałem.Moge polecić BOlesławiecką firme RONIN a tel jest w google.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 10:06
Napewno nie polecam biura RONIN boleslawiec...mi walczyli o odszkodowanie 2 lata i nawet złotówki mi nie wywalczyli... a musialam zapłacic za sprawe sadowa i za komisje lekarskie sama... z wlasnej kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jr niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 17:44
wszystko zależy od sprawy
za szkody osobowe pobieramy 25-30 % prowizji
chcesz wiedzieć więcej? 697620355
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4460
#f.torres nieaktywny
9 stycznia 2014r. o 17:46
Również na pewno nie polecam biura RONIN.
Gościu obcesowy i bierze tylko sprawy łatwe,gdzie widzi możliwość szybkiej kasy dla siebie.
Dogaduje się z ubezpieczycielem i proponuje ci ugodę.
Niestety bardzo często taka ugoda zamyka sprawę,ale to już nie sprawa biura RONIN.
Jeśli już musisz iść do Sądu,radź sobie sam. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
9 stycznia 2014r. o 17:48
~p napisał(a): Napewno nie polecam biura RONIN boleslawiec...mi walczyli o odszkodowanie 2 lata i nawet złotówki mi nie wywalczyli... a musialam zapłacic za sprawe sadowa i za komisje lekarskie sama... z wlasnej kieszeni.





Byniu jest najlepszy w te klocki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza