Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkole Jacek i Agatka

4740
#Sylffia_00 nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 20:23
co sądzicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
24 marca 2014r. o 9:54
jakie maja Panstwo opinie na temat tego przedszkola?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaciekawiona niezalogowany
24 marca 2014r. o 19:37
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaciekawiona niezalogowany
24 marca 2014r. o 19:38
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Potencjalny rodzic niezalogowany
24 marca 2014r. o 22:38
Nie dawno były dni otwarte przedszkola wiec korzystając z okazji zajrzałam z moim synkiem jak naprawdę wygląda przedszkole i co proponuje .Mówi się na mieście ,że jest czyste ,zadbane i nowoczesne .Muszę przyznać , że zrobiło na mnie wrażenie.Sale są duże i jasne ściany bajkowe ktoś naprawdę włożył w to dużo prac.Plusem jest również to ,że maja własny placyk zabaw w podwórku mały bo mały ale pod nosem i dzieci mogą z niego korzystać do woli .Kadra z 20 letnim doświadczeniem.No i na koniec czesne które jest chyba najniższe w mieście z angielskim ,tańcami,rytmika, logopeda wszystko w cenie i nie ma wpisowego !!!.Wzięłam zgłoszenie i wszystko wskazuje , że od września poślę mojego urwisa do Jacka i Agatki...Zosia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pierdu-pierdu niezalogowany
25 marca 2014r. o 1:33
~ Potencjalny rodzic napisał(a): Nie dawno były dni otwarte przedszkola wiec korzystając z okazji zajrzałam z moim synkiem jak naprawdę wygląda przedszkole i co proponuje .Mówi się na mieście ,że jest czyste ,zadbane i nowoczesne .Muszę przyznać , że zrobiło na mnie wrażenie.Sale są duże i jasne ściany bajkowe ktoś naprawdę włożył w to dużo prac.Plusem jest również to ,że maja własny placyk zabaw w podwórku mały bo mały ale pod nosem i dzieci mogą z niego korzystać do woli .Kadra z 20 letnim doświadczeniem.No i na koniec czesne które jest chyba najniższe w mieście z angielskim ,tańcami,rytmika, logopeda wszystko w cenie i nie ma wpisowego !!!.Wzięłam zgłoszenie i wszystko wskazuje , że od września poślę mojego urwisa do Jacka i Agatki...Zosia


jak my kochamy
te autoreklamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~upiq niezalogowany
3 listopada 2014r. o 13:54
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~francia niezalogowany
3 listopada 2014r. o 14:07
mój syn chodzi do tego przedszkola i jestem z niego zadowolona ;) naprawde polecam to przedszkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza