Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań uczniem Gimnazjum nr 2
~Anonim niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 19:28
No proszę pierwsze gimnazjum które zaczyna rozumieć że uczniowie ( i ich rodzice ) to klienci , a nie poddani jaśnie nauczycieli . Za kilka lat zostanie tylko kilka gimnazjów i wcale nie jest pewne czy akurat będą to państwowe placówki . W prywatnym płacę i wymagam ( od dzieci i nauczycieli ) w państwowym bylejakość , opryskliwośći wiara w własną nieomylność niektórych matron jest przerażająca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 20:48
nie byłabym pewna, że gimnazjum dużo różni się od podstawówki, która mieści się w tym samym budynku. Jeśli chodzi o wybór języka i możliwość uczenia wielu to raczej duża przesada, a co do "matron" tu też są nauczyciele, którzy rozumy pozjadali, chyba, że się mylę i w gimnazjum jest inaczej niż w podstawówce. Nie zauważyłam też zajęć dodatkowych, chyba, że dla wybranych dzieci i nie są one przedstawiane wszystkim rodzicom, bo rozumiem, że zajęcia wyrównawcze to nie "rozwijające". Szkoła nie jest zła ale wydaje mi się, że jej reklama jest dużo bardziej kolorowa niż rzeczywistość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 22:59
Witam,gorąco polecam, mój syn chodzi do tego gimnazjum i jestem bardzo zadowolona ,a mieszkamy w Osiecznicy, naprawdę nie żałuję ,choć bałam się dojazdów .Intelektualnie się rozwinął ,chodzi z przyjemnością do tej szkoły, uczestniczy w kółkach zainteresowań a nauczyciele widać że się starają ,ostatnie moje dziecko również poślę do tej szkoły,bo warto,pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 8:04
~ona napisał(a): nie byłabym pewna, że gimnazjum dużo różni się od podstawówki, która mieści się w tym samym budynku. Jeśli chodzi o wybór języka i możliwość uczenia wielu to raczej duża przesada, a co do "matron" tu też są nauczyciele, którzy rozumy pozjadali, chyba, że się mylę i w gimnazjum jest inaczej niż w podstawówce. Nie zauważyłam też zajęć dodatkowych, chyba, że dla wybranych dzieci i nie są one przedstawiane wszystkim rodzicom, bo rozumiem, że zajęcia wyrównawcze to nie "rozwijające". Szkoła nie jest zła ale wydaje mi się, że jej reklama jest dużo bardziej kolorowa niż rzeczywistość.

Chyba coś Ci się pomyliło. W tym gimnazjum nie ma podstawówki. Moje dziecko chodziło do tej szkoły i bardzo ją chwalę. Jesteśmy w tej chwili w klasie maturalnej i podstawy które otrzymał w gimnazjum teraz owocują. A co dla mnie jest fajne. Nauczyciele mają kontakt z moim dzieckiem do dnia dzisiejszego. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 8:25
No jasne przecież to jest gimnazjum przy ulicy Bielskiej. Nie ma tu podstawówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONA niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 8:26
faktycznie, moja pomyłka, miałam na myśli podstawówkę na Jana Pawła II, przepraszam za pomyłkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 12:30
~ONA napisał(a): faktycznie, moja pomyłka, miałam na myśli podstawówkę na Jana Pawła II, przepraszam za pomyłkę.

Przeprosiny przyjęte.
Ale żeby mi to było ostatni raz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 12:40
Moja córka właśnie chodzi do gimnazjum nr 2. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły.
W podstawówce jej tak nie dostrzegali i nie wierzyli w jej możliwości. A w tym właśnie gimnazjum dzieci traktowane są indywidualnie :) to mi się najbardziej podoba. Bardzo dużo projektów i zajęć poza lekcyjnych. Bez obaw polecam gimnazjum nr 2.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.