Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Upadający Lwówek Śląski

2438
#rafi nieaktywny
11 stycznia 2014r. o 20:18
bax napisał(a): czyli temat troszkę plotkarski ;) ach miast ale jedno jest pewne,Lwówek do ładnych miast nie należy...
Zmykam do bajerowania innych na różne tematy :D
Nie do końca plotkarski tylko pokazuje jak polskie samorządy wydają nasze podatki i dotacje z unii ;) byłem w Zgorzelcu a we Lwówku taki przejazdem do JG ;) i oceniam te gminy jako nie dbające o estetykę i wygląd chociaż by zabytków nasze miasto było w stanie odnowić mury obronę tak aby mogły służyć estetyce na plantach a tu wyglądają nie za dobrze ;) więc temat nie jest ani o polityce tylko za co tak na prawdę płacimy podatki nasz władza święta nie jest ale skoro już tak bardzo krytykujemy nasza władze to może zobaczmy co u sąsiadów ?? ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
11 stycznia 2014r. o 20:29
tylko,kto ma te podatki płacić,skoro młodzi ludzie uciekają za pracą ...
Błędne koło...Lwówek jest stary i władze może nie chcą? tynkować tych murów itd.?...
Nie szata zdobi...tą szatą jest miasto,a jak tam jest,to wystarczy założyć tam temat i pytać mieszkańców Lwówka...stąd mój link.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staruch niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 11:35
~$$$ napisał(a): W naszym miescie tez przenosza dworzec pks na parking przy dworcu pkp


Młodzież tego może nie pamiętać, ale kiedyś tak było ;) Stanowiska PKS były przy dworcu PKP i w uliczce, gdzie postój taxi. To było logiczne i dogodne - z pociągu na autobus i odwrotnie. W latach 80-tych wymyślono sobie wielki PKS z dala od PKP - wtedy dużo ludzi korzystało z komunikacji publicznej i dla ich dobra musieli pedałować kawał drogi z PKP na PKS. Z logiką tu zawsze krucho było. We Wrocławiu zostało, jak było, a u nas musiało być "lepiej" :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
12 stycznia 2014r. o 12:18
bax napisał(a): tylko,kto ma te podatki płacić,skoro młodzi ludzie uciekają za pracą ...
Błędne koło...Lwówek jest stary i władze może nie chcą? tynkować tych murów itd.?...
Nie szata zdobi...tą szatą jest miasto,a jak tam jest,to wystarczy założyć tam temat i pytać mieszkańców Lwówka...stąd mój link.
Nie będę dyskutował o tym z mieszkańcami Lwówka mówiłem już tu nie chodzi o PKS czy PKP akurat to był przykład sam syf w we Lwówku jest jaki jest podatki płacą podatnik a żeby odnowić zabytki można skorzystać z unii na pewno kasa by się znalazła ;) jak jak to u nas było ławek na wyrastało więcej niż krzaków widac można :D w Bolesławcu jest niby rozgrywka bo tu Lodowisk , Aquapark , Kino , Galeria ;) ale naszym kochanym mieszkańca to i tak be bo po co tylko miasto podatki idą no nie ?? a jak już człowiek da temat Lwówka to nagle wynocha do mieszkańców Lwówka ;) akurat ja się tam urodziłem i mogę sobie pisać tu czy tam przecież w ten sposób też wkurzałem mieszkańców Zgorzelca tym że nasze miasto jest lepsze i wyleciałem z hukiem ;) a tu nawet aninowa rzesza potrafi kochać ;) akurat ludzie zalogowani i tak są dużo lepsi ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 13:12
Nie wywyszszaj się błażnie cz jestem zalogowany cz nie tyle samo mam do powiedzenia co zalogowani.Jak chcesz zaimponować czymś to zacznij pisać składnie i bez błędów ortograficznych i przede wszystkim na temat.Pozdro od Lucyfera.

Zmoderowano 12.01.2014 godz.13:46 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
12 stycznia 2014r. o 16:18
~BRUTUS napisał(a): Nie wywyszszaj się błażnie cz jestem zalogowany cz nie tyle samo mam do powiedzenia co zalogowani.Jak chcesz zaimponować czymś to zacznij pisać składnie i bez błędów ortograficznych i przede wszystkim na temat.Pozdro od Lucyfera.Zmoderowano 12.01.2014 godz.13:46 - powód: topposting (moderator)
Błaznem to nazywaj siebie ;) ortografii to może ty się naucz ;) akurat nie bedę z byle kim gadał z człowiekiem który nie jest w stanie pokazać swej godności ;) pozdrawiam rafi i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;) na wariatkowie w Bolesławcu ;) :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JayJay niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 17:51
moze lepiej sie zajac upadajacym miastem bolesławiec? przeciez u nas tez bieda az piszczy i zadnych perspektyw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.