Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto nam ,,łysieje”
~ niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 22:39
Drzewa w mieście oczyszczają powietrze z dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji ,więc wycinanie ich jest pozbawione sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CD niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 0:42
Drzewa w mieście $rają ptasimi kuprami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja piernicze niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 1:32
Ty CD czegoś się nawąchałeś? A od kiedy to drzewa robią kupy? Pewnie ci tlenu brakuje bo drzewa które go wytwarzają zostały wycięte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 10:15
Należy zacząć od pytania czy firma zajmująca się tym:

- zatrudnia architekta krajobrazu,
- posiada ekspertyzy dendrologa,
- ma pojęcie o tym czym się zajmuje,

ponieważ patrząc na efekty pracy tej firmy można przypuszczać, że nie wiedzą co robią. Dodać należy, że koszenie trawników i obsadzanie rabat to coś innego. Nie wystarczy sprzedawać rośliny, żeby mieć pojęcie o architekturze krajobrazu.

Obawiam się, że to tylko wygranie przetargu, monopol i układ w SM.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 11:23
TOjsienka napisał(a): Ja pierdziu najlepiej w tym bolcu wszystko zaorać zalać betonem ale wtedy i tak nie przestaniecie sapać.


Wiesz, to już się zaczęło. Jest takie duże podwórko pomiędzy ul. Chrobrego, Żwirki i Wigury, Piotra i Pawła. Do niedawna rosły tam czereśnia i grusza. W miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadzały, a wiosną pięknie zdobiły kwieciem. W ubiegłym roku zostały wycięte i teraz jest łyso. A głóg rachityczny i pochylony został. Przy okazji wycięto konstrukcje do koszykówki na boisku w tym podwórku. Teraz jest tam dziki parking ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 11:34
A tę konstrukcję jak i bramki, o boisku nie wspomnę, zrobili sami mieszkańcy. Administracja wycięła "koszykówkę", bo niby niebezpieczna była i przeszkadzała mieszkańcom, bramki też złe, bo jak dzieci kopią , to piłki w okna lecą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 11:46
Napisałem na "Istotnych". to napiszę i tutaj:
A wiecie, że topole to przekleństwo dla alergików? Tam gdzie kwitną( e kwitną długo), nie można przejść, bo to od razu tragedia dla chorych. Jest nas dużo -nawet w Bolcu-, więc ja nie żałuję topól. Może i ładne, ale są utrapieniem dla nas- alergików. Były saszone za komuny, bo najtańsze są ich sadzonki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leśnik naleśnik niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 11:52
~ napisał(a): Napisałem na "Istotnych". to napiszę i tutaj:
A wiecie, że topole to przekleństwo dla alergików? Tam gdzie kwitną( e kwitną długo), nie można przejść, bo to od razu tragedia dla chorych. Jest nas dużo -nawet w Bolcu-, więc ja nie żałuję topól. Może i ładne, ale są utrapieniem dla nas- alergików. Były saszone za komuny, bo najtańsze są ich sadzonki.

Nie dlatego. Dlatego, że to gatunek szybkorosnący i na nowych osiedlach sadzony był, aby szybko je "zadrzewić". Potem miały być wycinane - i tak się działo - aby robić miejsce innym. wolniej rosnącym drzewom. Topole w mieście to już prawie historia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza