Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opłatek zintegruje po raz czternasty
~Kaj niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 17:50
Dzisiaj w SON dowiedziałem sie ze tylko osoby z I grupą mogą uczestniczyć w tym spotkaniu.Taką informacje przekazano z MOPS na ul Cichej .Ja mam II i zawsze chodziłem -teraz mi przykro .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niepełnosprawny bis niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 6:23
~Kaj napisał(a): Dzisiaj w SON dowiedziałem sie ze tylko osoby z I grupą mogą uczestniczyć w tym spotkaniu.Taką informacje przekazano z MOPS na ul Cichej .Ja mam II i zawsze chodziłem -teraz mi przykro .


To nieźle, czyli impreza dla wybrańców, ciekawe czy też ograniczono stół dla ViP-ów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 7:44
Do Kaj

Zgłoś się zgodnie z podaną w materiale informacją do Starostwa - wieżowiec VII piętro pokój 712
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pani O niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 7:58
żenujący spęd zorganizowany nie z myślą o niepełnosprawnych tylko w celu umożliwienia przypięcia kolejnego medalu pracownikom powiatu, z kazdym rokiem coraz gorzej.....odradzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 9:58
~Kaj napisał(a): Dzisiaj w SON dowiedziałem sie ze tylko osoby z I grupą mogą uczestniczyć w tym spotkaniu.Taką informacje przekazano z MOPS na ul Cichej .Ja mam II i zawsze chodziłem -teraz mi przykro .


to jakieś nieporozumienie ja mam drugą grupę i zostałem zaproszony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KONSTANTYNOPOLITAŃCZYKOWIANECZKA niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 10:31
~Kaj napisał(a): Dzisiaj w SON dowiedziałem sie ze tylko osoby z I grupą mogą uczestniczyć w tym spotkaniu.Taką informacje przekazano z MOPS na ul Cichej .Ja mam II i zawsze chodziłem -teraz mi przykro .
Nie przejmuj się,olej to pomyśl sobie że to ty im odmówiłeś poczuj się lepiej od tych wszystkich którzy cię nie chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 18:09
~ napisał(a):
~Kaj napisał(a): Dzisiaj w SON dowiedziałem sie ze tylko osoby z I grupą mogą uczestniczyć w tym spotkaniu.Taką informacje przekazano z MOPS na ul Cichej .Ja mam II i zawsze chodziłem -teraz mi przykro .
to jakieś nieporozumienie ja mam drugą grupę i zostałem zaproszony
Akurat , zaproszony. Znam ludzi z I grupą i nikt ich nie zaprasza. Napisali, że można się zgłaszać, jeśli ktoś chce uczestniczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 18:15
I ja z druga grupą jestem rozczarowana odmówiono mi zapisu.Szkoda to miło spotkac sie wspólnie.Miło wspominam spotkania w których uczestniczyłam.Niejednokrotnie sama piekłam ciasta do poczestunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.