Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na ul. Gdańskiej

11438
#addicted nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 22:49
Kurde dobrze ze mam twarda szczeke :]


Dopisane 15.01.2014r. o godz. 22:49:

~ napisał(a): TOjsienka ,ale masz wzięcie. :)



Sam kask robi wrazenie. Jak da z banki to wlasciwie zadna szczeka nie pomoze :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 23:18
A5- skrzyzowanie dróg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 0:04
Już nie raz na tym skrzyż. na Gdańskiej się zatrzymywali z piskiem :D
A z tą Tamką x Ogrodowa x Daszyńskiego to skręt w Ogrodową sygnalizuje jednym, bądź dwoma mignięciami kierunkowskazu, a ulatwia to baaaardzo życie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 9:08
Michalbc napisał(a): Już nie raz na tym skrzyż. na Gdańskiej się zatrzymywali z piskiem :D
A z tą Tamką x Ogrodowa x Daszyńskiego to skręt w Ogrodową sygnalizuje jednym, bądź dwoma mignięciami kierunkowskazu, a ulatwia to baaaardzo życie ;)


jak jedziesz z dołu tamka, wjeżdżając w ogrodową, dajesz kierunkowskaz? to nie jest ułatiwanie życia, tylko wprowadzanie w błąd, bo kierunkowskaz sugeruje że skręcasz w prawo (czyli w daszyńskiego)
nie ma cczegoś takiego jak jedno mrugnięcie, kierunkowskaz to kierunkowskaz
chyba, że chodziło ci o coś innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 11:11
No to teraz może od drugiej strony ul. Gdańskiej postawic zakaz zatrzymywania się chociaż z jednej strony :> . Poustawiane auta z jednej i z drugiej strony i robi się problem :| jeżdżę tamtędy codziennie i często trzeba na wstecznym wycofac, bo dwa auta tam się nie miną jak "pseudoparking" z jednej i drugiej strony pełny :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 11:12
Michalbc napisał(a): Już nie raz na tym skrzyż. na Gdańskiej się zatrzymywali z piskiem :D
A z tą Tamką x Ogrodowa x Daszyńskiego to skręt w Ogrodową sygnalizuje jednym, bądź dwoma mignięciami kierunkowskazu, a ulatwia to baaaardzo życie ;)

Michał komu ułatwisz? Jeśli ja stoję na ul Daszyńskiego , i chcę jechać w kierunku np.PKP , zobaczę ,że jedziesz od strony tunelu i masz włączony prawy kierunkowskaz ,to dajesz mi do zrozumienia ,że skręcasz na Daszynskiego,ja ruszam i...Twoje "ułatwienie" powoduje to ,że walisz mi bordową strzałą w bok auta :(

Kierunkowskaz to kierunkowskaz ,żeby był jasny i czytelny musi być odpowiednio wcześniej włączony.
Mrugnąc kierunkiem to sobie możesz jak ktoś cie gdzies przepuści ,czy ułatwi wyprzedzanie ,wtedy możesz sobie raz mrugnąć w podziecę :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 11:32
hemi. Mrugać to sobie możesz oczami a w podzięce podnosi się rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 13:10
jakby Polska miała takich znawców i mądrali co tu sie odzywają to by biedy nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza