Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nasze Kochane "Galerianki".

~Breslau niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:31
Witam. Chcę poruszyć temat naszej młodzieży z Bolesławca która za cel i sens swojego życia ma przesiadywanie całymi dniami w Galerii Bolesławiec City Center . Dziwię się rodzicom że nie potrafią swoim dzieciom poświęcić należytej uwagi. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 9:55
a gdzie mają siedzieć? lepiej żeby gapiły się 12 h w komputer? daj spokój człowieku, niech siedzą przecież krzywdy Ci tym nie robią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 9:59
~Breslau napisał(a): Witam. Chcę poruszyć temat naszej młodzieży z Bolesławca która za cel i sens swojego życia ma przesiadywanie całymi dniami w Galerii Bolesławiec City Center . Dziwię się rodzicom że nie potrafią swoim dzieciom poświęcić należytej uwagi. ;(


Przesiadywanie całymi dniami mówisz? Albo pracujesz w ochronie i gapisz się właśnie przez te "całe dnie" w monitoring, że o tym wiesz, albo skoro jesteś tak pewny/a to sam(a) tam wysiadujesz. Przyganiał kocioł garnkowi. ;) Mi tam nie przeszkadzają, krzywdy mi nie robią, więc niech sobie siedzą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 10:29
no niby tak,niech sobie siedzą,ale...z drugiej strony strata czasu i jest to też niebezpieczne(psychole też chodzą do Galerii). A jeszcze gorsze jeżeli tam siedzą w godzinach nauki w szkole.Wtedy trzeba legitymować i zawiadamiać szkołę i rodziców.

Placówki kulturalne powinny się tu popisać,ludzie z pasją,żeby przyciągnąć tą młodzież do siebie i robić dla nich interesujące zajęcia.Jeżeli w młodym wieku sobie nie wyrobią zainteresowań i pewnych pozytywnych cech charakteru,to później może się już szansa i czas na to nie znajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 11:58
Siedzieliby na ławkach w parku, ale zima jest...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 12:04
jegomość no wlasnie, ze niekoniecznie. Te same osoby codziennie wiosna lato jesien zima siedza w Galerii na ławeczkach. Niby nikomu krzywdy nie robią, ale spozywaja alkohol i sa notorycznie wypedzani i notorycznie powracaja :D sa spokojni ale to nie jest ciekawy widok.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11640
#amgen nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 12:08
Breslau i Wiolizna. PRZESADZACIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~H niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 12:27
Przesiadują może dlatego,że mają na pużniejszą godz.do szkoły a busa szybciej i zamiast szwendać się po miescie to siedzą w Galerii ;) Sama znam duzo dorosłych,którzy z nudów idą do Galerii,żeby zabić czas i pogadać z przypadkiem spotkanymi znajomymi,więc niedziwmy się młodzieży dla której w TYM MIEŚCIE nie ma Żadnej rozrywki,nie wspomnę już o pracy ;) Zawsze znajdzie się ktoś komu taka młodziez będzie przeszkadzała ;) i prawił morały,ale na umoralnianiu się jak zwykle kończy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego