Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasze Kochane "Galerianki".

11566
#kejti23 nieaktywny
23 stycznia 2014r. o 19:40
Czepiacie się, wolelibyście żeby chodzili po mieście i robili zadymy? Nie wydaje mi sie. Chcą siedzieć w galeriach niech siedzą, nikomu krzywdy nie robią :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~soryyyyy niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 19:45
:P Za moich czasów,w bibliotece siedzieli. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 19:52
~soryyyyy napisał(a): :P Za moich czasów,w bibliotece siedzieli. :]


Mądre dzieci mądrych rodziców, nadal spędzają swój czas w bibliotece, przy książkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11566
#kejti23 nieaktywny
23 stycznia 2014r. o 19:56
Nie chcę się czepiać, bo zaraz się ktoś znajdzie, co mnie zbluzga zapewne, ale nie wydaje mi się,że ten post o mądrych dzieciach mądrych rodziców był w porządku.. bo tak wygląda jakby dzieci rodziców "głupich" przebywali w galeriach... Nie sądzę,że to jest jakiś wyznacznik.........


Dopisane 23.01.2014r. o godz. 19:56:

Korekta - BYŁ NIE W PORZĄDKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 20:01
kejti23 napisał(a): Nie chcę się czepiać


Zawsze możesz napisać, że mądre dzieci-mądrych rodziców spędzają czas w galerii, a na bolec.info nazywa się je "kochane Galerianki". Zawsze możesz tak napisać, tylko kto w to uwierzy? I co kto pomyśli o twojej "mądrości"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~soryyyyy niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 20:02
:) "zapracowanych rodziców"..brzmi kompetentniej ..
:)
:* Swoją drogą..POLSKA,to jest jeden (nie jedyny) z krec any ...system

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11566
#kejti23 nieaktywny
23 stycznia 2014r. o 20:04
~soryyyyy DOKŁADNIE...o wiele lepiej to brzmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
23 stycznia 2014r. o 22:46
~soryyyyy napisał(a): :P Za moich czasów,w bibliotece siedzieli. :]

Siedzieli też w poczekalni dworcowej, na schodach ratusza. Później na dyskotekach dla małolatów w BOK, a raczej w korytarzach i wszędzie, gdzie się dało siedzieć.
Każde miejsce jest dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.