Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małe zainteresowanie dyskusją o gender
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 22:56
Miał rację dziennikarz że wyszedł. Pół godziny spóźnienia to dowód lekceważenia publiczności. Ta cała Kempa powinna się wstydzić! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 23:23
Pełen profesjonalizm dziennikarski nie sporządziłem relacji ze spotkania bo nie chciało mi się czekać - totalna żenada !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
17 stycznia 2014r. o 6:45
~Stary Satyr napisał(a): Panie Marczewski prosze mysleć pozytywnie.
Zainteresowanie wcale nie bylo male- wrecz przeciwnie stawilł sie cały stan kadrowy boleslawieckiej prawicy :-)



"cały stan kadrowy boleslawieckiej prawicy" czyli nie jest z nami tak źle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 7:40
Hemi trzeba szanować cudzy czas i cudzą pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 9:00
Słyszałem, że stary Marczewski na spotkaniu zachowywał się jak ostatni burak!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 stycznia 2014r. o 9:10
TA napisał(a): Słyszałem, że stary Marczewski na spotkaniu zachowywał się jak ostatni burak!


No to masz zlego informatora i chyba powinienes/powinnas przeprosic.
Po odczekaniu dwoch kwadransow akademickich zrezygnowal z udzialu. W miedzyczasie nie bylo informacji, kiedy spotkanie sie zacznie. A poslanka to nie swieta krowa, zeby czekac na nia w nieskonczonosc.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 10:41
emem napisał(a):
TA napisał(a): Słyszałem, że stary Marczewski na spotkaniu zachowywał się jak ostatni burak!


No to masz zlego informatora i chyba powinienes/powinnas przeprosic.
Po odczekaniu dwoch kwadransow akademickich zrezygnowal z udzialu. W miedzyczasie nie bylo informacji, kiedy spotkanie sie zacznie. A poslanka to nie swieta krowa, zeby czekac na nia w nieskonczonosc.


...ale też Polska to nie Indie. Obecność tzw. mediów też obowiązkowa nie była, chociaż były i takie co podały relację ze spotkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 11:05
A tak w ogóle: Czy ktoś z czytelników ma jakieś problemy przez ten cały gender? Jeśli nie, to znak, że to nas nie dotyczy i nie ma o czym dyskutować. Na siłę wciska się nam problem gender, coś co ma chyba tylko pomóc politykom znaleźć temat zastępczy, zamiast zajmować się o wiele ważniejszymi sprawami codziennego trudnego życia Polaków. Jeszcze raz pytam: Kto z Was spotkał się osobiście z przejawami gender'a???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.