Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono komputer

~Obserwator niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 9:11
(...) Życzę złodziejowi aby uszło mu to na sucho. :>

Zmoderowano 20.01.2014 godz.10:46 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 10:05
Wiesz jak masz cos do szefa to mu to powiedz a każdą kradzież należy piętnować - życzę aby ten złodziej został złapany i surowo ukarany

Zmoderowano 20.01.2014 godz.10:47 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama Kuby niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 10:20
Poprzedni komentarz dowodzi jakim złodziejskim jesteśmy narodem. Temu, kto pisze, aby uszło złodziejowi na sucho życzę ,aby ten złodziej zaczął się zaopatrywać w ciuchy w Twojej szafie , a w żywność w Twojej lodówce, o gotówce nie wspomnę. Należy piętnować ze szczególnym UPUBLICZNIANIEM WIZERUNKU złodzieja wszelkie nawet próby kradzieży. Kamilowi życzę nie tylko cierpliwości dla przejawów ludzkiej zawiści , ale również szybkiego odnalezienia sprawców.
Mądre mamy wiedzą ile radości praca Kamila daje naszym maluchom i jak bardzo my mamy możemy odpocząć , gdy nasze dzieciaki się super bawią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
20 stycznia 2014r. o 12:48
~Obserwator napisał(a): (...) Życzę złodziejowi aby uszło mu to na sucho. :> Zmoderowano 20.01.2014 godz.10:46 - powód: ubliżanie (moderator)

Oczywiście że tak ale tylko dlatego by zdążył obrobić potem Ciebie.
Co za zawistny naród.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
20 stycznia 2014r. o 13:36
Jestem ciekaw czego bolec info nie złoży wniosku o ukaranie za komentarz nie na miejscu ?? takie anonimowe gęby czują że sobie mogą pisać co mi się podoba a można by było z tym wkońcu skończyć bo jest to żałosne :| tak jak na drugim portalu tak tu czytać tego się nie chce

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 13:39
:D Opisz ze szczegółami jak to sobie wyobrażasz.
Max. 150 słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 13:58
No, przecież ktoś coś musiał widzieć - na pustyni nie mieszkamy. Ludzie, postarajcue się sobie przypomnieć - może ktoś widział gościa, jak pakował się do auta, albo upychał coś pod kurtką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 14:13
rafi napisał(a): Jestem ciekaw czego bolec info nie złoży wniosku o ukaranie za komentarz nie na miejscu ?? takie anonimowe gęby czują że sobie mogą pisać co mi się podoba a można by było z tym wkońcu skończyć bo jest to żałosne :| tak jak na drugim portalu tak tu czytać tego się nie chce



Piszesz na podstawie własnego doświadczenia? :P :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza