Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak Zostac Wolontariuszem

1976
#tarantula109 nieaktywny
21 stycznia 2014r. o 10:44
Chcial bym zostac wolontariuszem pomagac innym !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
21 stycznia 2014r. o 11:13
tarantula109 napisał(a): Chcial bym zostac wolontariuszem pomagac innym !! !! !! !! !! !! !! !!
To na co czekasz ?? Na początek dokarmiaj ptaki i wysypuj karme koło śmietnika i resztki z obiadu dla bezdomnych kotów i psów.chodż po sąsiadach zbieraj suchy chleb i odpady po obiadowe dla zwierżąt !! Już wiesz jak zostać wolontariuszem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1976
#tarantula109 nieaktywny
21 stycznia 2014r. o 13:40
Taką pomoc oferuje zwierzętom zawsze, a to jak dla mnie za mało.

Zmoderowano 21.01.2014 godz.14:28 - powód: topposting oraz błędy (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2014r. o 20:40
tarantula109 napisał(a):
Taką pomoc oferuje zwierzętom zawsze, a to jak dla mnie za mało. Zmoderowano 21.01.2014 godz.14:28 - powód: topposting oraz błędy (moderator)


Jak za mało to przygarnij mojego psa przygarniętego przeze mnie z przechowalni bo nie mam siły z nim biegać a puścić go niech sie sam wygania nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1976
#tarantula109 nieaktywny
21 stycznia 2014r. o 20:42
Widze ze nie ma z kim tu rozmawiac na ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2014r. o 20:56
tarantula109 napisał(a): Widze ze nie ma z kim tu rozmawiac na ten temat
przecież możesz oferować pomoc w sposób taki ,ze jeżeli masz jakieś zbędne rzeczy ,które Ci nie są potrzebne ofiarować je innym znajomi coś mają może też możesz napisać jest tu parę osób które potrzebują żywność lub odzież. Popytaj znajomych sam popatrz i gotowe ;) na stronie sprzedam/oddam ktoś takiej pomocy potrzebował. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stefania niemajętna niezalogowany
21 stycznia 2014r. o 20:59
Powiedz gościu wprost o co ci chodzi, psy, koty- nie, dokarmianie zwierząt- nie. To co byś chciał robić? Mogę się domyślać, ale wprost nie powiem.
PS. Synowi niczego nie brakuje? Z tym wolontariatem to może tak zacznij od niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
21 stycznia 2014r. o 21:13
tarantula109 napisał(a): Widze ze nie ma z kim tu rozmawiac na ten temat

Jak masz dużą potrzebę niesienia pomocy to się zarejestruj jako honorowy dawca szpiku.Zdrowi sobie poradzą.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima