Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kto wykonuje tanio ogrodzenia?

~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 9:05
~J23 napisał(a): Ja polecam tutaj fachowa sprawa.Skorzystałem jak robiłem u siebie ogrodzenie.Perfect ;)

http://metaltech.prv.pl


jakie to było ogrodzenia i ile wyszło za metr bieżący?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 9:48
~też szukam napisał(a): Nie bądź taki mądry!! To, że np. ja się buduję to nie znaczy, że mam kupe forsy tylko może znaczyć, że mam kupe kredytu do spłacenia i dlatego chcę tanio znaleźć kto mi zrobi ogrodzenie. Myślałeś kiedyś w ten sposób?


A kogo obchodzi Twój kredyt? Inni ludzie też chcą godnie żyć, Panisko na kredyt, dobre sobie. :>

Zmoderowano 22.01.2014 godz.19:52 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qp niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 10:34
Nikogo nie interesuje jego kredyt ale ma rację. Ty pewnie mieszkasz z rodzicami i nawet nie pracujesz!! Człowiek w dzisiejszych czasach zmuszony jest zaciągać kredyt żeby można było sobie pozwolić na własne mieszkanie czy dom. Dlatego właśnie ludzie szukają i patrzą gdzie taniej. Dla mnie nic dziwnego w tym nie ma.

Zmoderowano 22.01.2014 godz.19:53 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 10:51
Dokladnie.Jak chcesz tanio to od razu odłóż lepiej na wczasy,bo tylko wyrzucisz te pieniadze na marne. Jeszcze się ludzie nie przekonaliście,że co tanie to jest normalnie do d....??? Co to za myślenie,chcę ogrodzenie ale pierwsze kryterium to ma byc tanio?
Pomyśl jakie ewent.cię interesują a potem na cenę.Ale jak ma to być głównie tanie to nie rób wcale.Taka moja rada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 16:52
...a może chce tanio bo właśnie nie chce super ogrodzenia? Może chce tylko takie żeby pies wylazł!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 14:16
jak nie masz co robić to łap psy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 14:39
~ napisał(a): jak nie masz co robić to łap psy


Uważaj ,żeby Ciebie pies nie złapał za d.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inka niezalogowany
23 lutego 2014r. o 13:07
zostawcie psy i kredyty w spokoju tylko podpowiedzcie coś w temacie ;) może ktoś ma kogoś godnego polecenia jeśli chodzi o drewniane ogrodzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza