Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Kolorowa droga .. (zdjęcie nr 16240)

~@ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:58
Oczywiście zgadzam się z problemami , tylko Twoje jak widać są jeszcze poważniejsze :] Ale moje tłumaczenia odnośnie tego co napisałam powyżej są skierowane do osób myślących i podchodzących do życia i ludzi z mniejszym ściskiem zwieracza . Ponoć meliski pomagają na drażliwość, a jak podziałają to przeczytaj i przemyśl mój przekaz , czyli co autor miał na myśli ..
Co do tytułu zdjęcia, podpisałam je według własnego uznania, ale jak ktoś chce marudzić to uczepi się nawet krzaków.
Mogłam je podpisać droga donikąd bądź do piekieł, według swoich odczuć, wtedy po prostu była kolorowa bo taką ją chciałam widzieć.

Magnum, jeszcze pozostają wspomnienia, które zwijają ten asfalt, czasami lepiej patrzeć ku górze niż w dół :) Pozdrawiam .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
26 stycznia 2014r. o 21:31
~ napisał(a): ...Powiedziała co wiedziała :D Troche logicznego myślenia by sie przydało,"droga" kapujesz ? "kolorowa droga",a ten błękit choć blady mocno nie jest drogą ,jest tłem...
Czy droga do pracy, szkoły lub domu jest tylko podłożem po którym stąpasz ??
Poza tym dla mnie kolory nie muszą razić oczu, by coś nazwać kolorowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:55
Elu, szkoda pisania ;)

A ten kolor jest dla złośliwca, tytuł jest w Twoich rękach, nie będę się spierać jeśli będzie niezgodny z moimi doznaniami .

KOLOROWYCH snów i takiegoż życia :)

[img=1390769725_mc9xuk5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 stycznia 2014r. o 22:54
Kolorowe sny, kiedy ja dotykam Ciebie
Zwariowany świat, kiedy w nas
Tańczy pragnienie

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 23:11
:)
I like it!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 0:27
~@ napisał(a): Oczywiście zgadzam się z problemami , tylko Twoje jak widać są jeszcze poważniejsze :] Ale moje tłumaczenia odnośnie tego co napisałam powyżej są skierowane do osób myślących i podchodzących do życia i ludzi z mniejszym ściskiem zwieracza . Ponoć meliski pomagają na drażliwość, a jak podziałają to przeczytaj i przemyśl mój przekaz , czyli co autor miał na myśli ..
Co do tytułu zdjęcia, podpisałam je według własnego uznania, ale jak ktoś chce marudzić to uczepi się nawet krzaków.
Mogłam je podpisać droga donikąd bądź do piekieł, według swoich odczuć, wtedy po prostu była kolorowa bo taką ją chciałam widzieć.

Magnum, jeszcze pozostają wspomnienia, które zwijają ten asfalt, czasami lepiej patrzeć ku górze niż w dół :) Pozdrawiam .






Oj ,oj nie zalecaj mi meliski bo mi jej nie trzeba za to tobie by cos mocniejszego sie przydało na to niezdrowe podniecenie.Droga mogła by być po prostu wrzesniowa czy majowa czy wiośniana ,nie wiosenna bo to i na jesien i na wiosne wygląda,czemu zaraz do piekła ? Te twoje dziwne myśli aby tak własnie te droge nazwać nie robią korzystnego wrażenia mówiąc delikatnie,czemu aż takie skrajności?
Kplory nie musza byc jaskrawe ,aby były kolorowe,podałam przykład tęczy ,czy jest ona jaskrawa? nikt by sie nie ośmielił powiedzieć ,ze jest jakas inna niz kolorowa.
Acha ,jeszcze jedno ,to dziwne ,ze bulwersujesz się tak nerwowo bo ja nie mam ci za złe ,nazywaj sobie co jak chcesz tylko wyrazam swoje zdanie a skoro prezentujesz swoje zdjęcie to nie unoś się jak ktoś wyraża swoją opinię ,schowaj do szuflady i nie pokazuj ,nikt nic nie powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 0:27
~@ napisał(a): Oczywiście zgadzam się z problemami , tylko Twoje jak widać są jeszcze poważniejsze :] Ale moje tłumaczenia odnośnie tego co napisałam powyżej są skierowane do osób myślących i podchodzących do życia i ludzi z mniejszym ściskiem zwieracza . Ponoć meliski pomagają na drażliwość, a jak podziałają to przeczytaj i przemyśl mój przekaz , czyli co autor miał na myśli ..
Co do tytułu zdjęcia, podpisałam je według własnego uznania, ale jak ktoś chce marudzić to uczepi się nawet krzaków.
Mogłam je podpisać droga donikąd bądź do piekieł, według swoich odczuć, wtedy po prostu była kolorowa bo taką ją chciałam widzieć.

Magnum, jeszcze pozostają wspomnienia, które zwijają ten asfalt, czasami lepiej patrzeć ku górze niż w dół :) Pozdrawiam .






Oj ,oj nie zalecaj mi meliski bo mi jej nie trzeba za to tobie by cos mocniejszego sie przydało na to niezdrowe podniecenie.Droga mogła by być po prostu wrzesniowa czy majowa czy wiośniana ,nie wiosenna bo to i na jesien i na wiosne wygląda,czemu zaraz do piekła ? Te twoje dziwne myśli aby tak własnie te droge nazwać nie robią korzystnego wrażenia mówiąc delikatnie,czemu aż takie skrajności?
Kplory nie musza byc jaskrawe ,aby były kolorowe,podałam przykład tęczy ,czy jest ona jaskrawa? nikt by sie nie ośmielił powiedzieć ,ze jest jakas inna niz kolorowa.
Acha ,jeszcze jedno ,to dziwne ,ze bulwersujesz się tak nerwowo bo ja nie mam ci za złe ,nazywaj sobie co jak chcesz tylko wyrazam swoje zdanie a skoro prezentujesz swoje zdjęcie to nie unoś się jak ktoś wyraża swoją opinię ,schowaj do szuflady i nie pokazuj ,nikt nic nie powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 0:34
ela napisał(a):
~ napisał(a): ...Powiedziała co wiedziała :D Troche logicznego myślenia by sie przydało,"droga" kapujesz ? "kolorowa droga",a ten błękit choć blady mocno nie jest drogą ,jest tłem...
Czy droga do pracy, szkoły lub domu jest tylko podłożem po którym stąpasz ??
Poza tym dla mnie kolory nie muszą razić oczu, by coś nazwać kolorowym.[/c


Czym jest dla mnie droga nie z tobą o tym będę rozważać.
Dla mnie też kolory nie musza i nie powinny razić aby nazwać je kolorowymi,podałam wszak przykład tęczy [prosze ,czytaj ze zrozumieniem],czy tęcza jest jaskrawa? Jednak nikt nigdy nie powiedział ,nie mówi ,i nie powie,że tęcza jest inna niż kolorowa.Maluję od lat i odrobinkę wiem o czym mówię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.