Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy policjantom na ręce II
~kiesiel niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 20:39
Co to ma być człowieku!? Pewnie jesteś całkowitym legalistą i nieskazitelnym człowiekiem hehe.Jak ci strach do dupy zajrzy i będziesz potrzebował policji,zweryfikujesz swoje postępowanie i zobaczysz w nich ludzi. Na razie to buradztwo na maksa. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 21:56
Ciekaw jestem dlaczego film jest skrócony i zdjęcia chłopca nie ma :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 22:19
~kiesiel napisał(a): Co to ma być człowieku!? Pewnie jesteś całkowitym legalistą i nieskazitelnym człowiekiem hehe.Jak ci strach do dupy zajrzy i będziesz potrzebował policji,zweryfikujesz swoje postępowanie i zobaczysz w nich ludzi. Na razie to buradztwo na maksa. ;(



,,buradztwo" to twoja pisownia...... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawski niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 14:48
Ciekawi mnie jaki będzie finał tej sprawy,czy rozejdzie się po kościach,czy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sprawiedliwy niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 20:42
~Ciekawski napisał(a): Ciekawi mnie jaki będzie finał tej sprawy,czy rozejdzie się po kościach,czy...

Mnie interesuje sprawa opublikowania wizerunku dziecka, który obecnie został usunięty zarówno fotka jak i część filmiku. Co do sprawy podwiezienia dziecka - jak najbardziej godna pochwały. Czy to ważne, że to dziecko policjanta ? Równie dobrze mogłoby to być dziecko Twoje czy moje i też by podwieźli . Po to są by pomagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 20:46
Popieram.Oni to nawet staruszki przez jezdnię przeprowadzają. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 9:53
~Sprawiedliwy napisał(a):
~Ciekawski napisał(a): Ciekawi mnie jaki będzie finał tej sprawy,czy rozejdzie się po kościach,czy...

Mnie interesuje sprawa opublikowania wizerunku dziecka, który obecnie został usunięty zarówno fotka jak i część filmiku. Co do sprawy podwiezienia dziecka - jak najbardziej godna pochwały. Czy to ważne, że to dziecko policjanta ? Równie dobrze mogłoby to być dziecko Twoje czy moje i też by podwieźli . Po to są by pomagać.



z tego co wiem to jego auto stało pod komisariatem,a opelkiem będzie taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wnerwiony niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:55
Patrzy policjantom na ręce hahahahahahahahahahah
Niech popatrzy co robi ze swoimi pracownikami i pracownicami których codziennie oskarża o kradzieże w sklepie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza