Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła na ul. Jana Pawła

~mama niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 16:58
czy to prawda że w tej szkole zaczynaja sie dziać już dziwne sytuacje wobec których dyrekcja nie reaguje.? bójki ,kradzieże mobbing narkotyki , Ponoć opinia którą wypracował poprzedni dyrektor jest juz tylko opinią nie potwierdzoną faktami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:56
też tak słyszałem, nawet dyrekcja nie umie sobie poradzić z panią od religii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:26
napiszcie coś więcej w temacie, jestem zainteresowana, mój syn uczęszcza tam do szkoły podstawowej i o co chodzi z panią od religii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~addicted niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:32
Najlepsza szkola w calej wiesi. A bugidi jest tam dalej dyrciem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Georg niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 9:34
Ja bardzo dobrze znam Szkołę na Jana Pawła i widzę, ze KONKURENCJA postanowiła uderzyć pięścią w stół. Jak jest naprawdę: mała klimatyczna szkółka z niezła kadrą i tyle. Wyniki są to i dzieci są! TYLE W TEMACIE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żadna konkurencja niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 11:33
~Georg napisał(a): Ja bardzo dobrze znam Szkołę na Jana Pawła i widzę, ze KONKURENCJA postanowiła uderzyć pięścią w stół. Jak jest naprawdę: mała klimatyczna szkółka z niezła kadrą i tyle. Wyniki są to i dzieci są! TYLE W TEMACIE!!!


wybacz ale nie o to tu chodzi żeby reklamować inna szkołę. postój na korytarzu i posłuchaj o czym mówia rodzice albo co opowiada dziecko po szkole.
oficjalnie nikt nie widzi problemów ale jednak kogos pobili, komus głowe do sedesu wepchano itp więc co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11637
#kasiekkk nieaktywny
27 stycznia 2014r. o 12:09
5 lat temu chodziłam tam do gimnazjum i nie zauważyłam niczego dziwnego. Nauczyciele w porządku, żadnych takich większych wyskoków nie było - jedyny problem jaki dał się odczuć to papieroski palone na długiej przerwie ;)

K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vvti niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:25
panie i panowie od religii powinni być natychmiast zwolnieni ze szkół a religia powinna czym prędzej wrócić tam gdzie jej miejsce czyli do sal katechetycznych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza