Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zawód- dentysta

~cysto prawda niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:49
Zastanawiam się, czym kierują się młodzi ludzie wybierając stomatologię. Wiem,że są potrzebni itd. Niemniej jednak wybierając zawód kierujemy się pasją ,talentem, potrzebą rozwijania swoich zdolności i umiejętności( chociaż w minimalnym stopniu). A jaką przyjemność daje dłubanie w obcych szczękach , różnie zadbanych, pachnących, śmierdzących....
Może ktoś wyjaśni mi to, może scharakteryzuje taką osobowość.
Wszak brakuje połączenia :młoda ładna dziewczyna ------- a grzebanie w różnych gę...ch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 14:38
[img=1390829844_krvpfk3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 14:42
A jak widzisz połączenie : piękny jak młody bóg chłopak grzebiący w ci,,ch,tez niestety czasem pachnących a czasem ,,hm,,,mniej pachnących? :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 14:48
Czym się kierują? Dobrze płatnym zawodem.
Każdy lekarz ma przypadki pachnące i niepachnące a inni obcują ze śmiercią.
A co ma powiedzieć górnik, strażak czy policjant? Albo sprzątaczka?
Dziwne pytanie zadałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 17:33
Ja tam sie za lekarzy modlę i dobrze im zyczę ,bez względu na rzeczywistość ,bo to jak dla mnie straszny zawód tak patrzeć na cierpienie ludzkie ,te choroby ,ten koszmar,trzeba dziękować Bogu ,ze są ,że chcą to robić,że mogą,,wiem ,że nie mogłabym wykonywac zawodu związanego w jakikolwiek sposób z cierpieniem i śmiercią więc cenię i szanuję wszystkich ludzi co takie zawody wykonują,i nie wazne za jakie pieniądze ,żadne nie zrekompensują tego co się przechodzi i na co patrzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 17:34
~ napisał(a): Czym się kierują? Dobrze płatnym zawodem.
Każdy lekarz ma przypadki pachnące i niepachnące a inni obcują ze śmiercią.
A co ma powiedzieć górnik, strażak czy policjant? Albo sprzątaczka?
Dziwne pytanie zadałeś.


Co racja, to racja :) Taki dentysta, czy ginekolog to - za przeproszeniem - pryszcz w porównaniu do patologa sądowego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
27 stycznia 2014r. o 17:42
Każdy lekarz w czymś grzebie. Czasem to tradycja rodzinna. Jeżeli dziadek i pradziadek to robili to nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli chodzi o rozwój i doskonalenie, to w każdym zawodzie mośna się rozwijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
27 stycznia 2014r. o 18:16
zawsze możesz zostać proktologiem i będziesz w tyłkach grzebała , co za różnica ....czemu ludzie zostają fryzjerami i przez cały dzień mają obce kudły na sobie , czemu ? przecież to fuj

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.