Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pijani o poranku!
~rachi niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 20:54
kolegę z kryminalnej pouczyli jak przewozić dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 stycznia 2014r. o 22:37
rafi napisał(a): Ciekawe gdzie to się państwo napiło ?? :D wczesny ranek a tu już nawalony jak autobus :D


Jesli dla ciebie nawalony jak autobus to np.do 0,5 to gratuluje ;)
Nawalony jak autobus to może byc osobnik co ma 3 promile ;)
A taki co ma np.0.3 lub 0.6 to może być zwyczajnie tego nie świadomy,czujący się dobrze osobnik ,co troszke za dużo wypił wieczorkiem (szczególnie ci 0,5 prom+) .

ja sam jednego wieczorka zrobiłem do 23;00 5 browarków, rano był wyjazd do Poznania,pojechałem z kumplem na komendę,abym sie "przedmuchał" (choć sam czułem sie dobrze,aczkolwiek wiedziałem,że po takim czasie jednak mogę coś wydmuchać) i wyszło 0.3 promila.
W twoim mniemaniu byłem nawalony jak autobus... :] :] :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 8:08
hemi napisał(a): ja sam jednego wieczorka zrobiłem do 23;00 5 browarków, rano był wyjazd do Poznania. W twoim mniemaniu byłem nawalony jak autobus...


Przeczytaj co napisałeś !! . Byłeś zwyczajnie po ludzku głupi i nie odpowiedzialny. Piłeś do 23ciej wiedząc, że rano siadasz za kółko. !! Zmądrzej człowieku bo kiedyś sobie i innym zrobisz krzywdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 9:58
O to to. To samo miałam napisać :) I jeszcze pisze na forum (...) :>

Zmoderowano 28.01.2014 godz.18:43 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 13:25
~kierowca napisał(a): Przeczytaj co napisałeś !! . Byłeś zwyczajnie po ludzku głupi i nie odpowiedzialny. Piłeś do 23ciej wiedząc, że rano siadasz za kółko. !! Zmądrzej człowieku bo kiedyś sobie i innym zrobisz krzywdę.
~Papuga napisał(a): O to to. To samo miałam napisać :) I jeszcze pisze na forum (...) :>


A wy czytacie ze zrozumieniem?
Lub w ogóle potraficie mysleć ?
Wiedząc o tym,że jak coś to kolega z chęcią poprowadzi mogłem sobie pozwolic na więcej piwek wieczorkiem ;)
Pojechalismy na komendę ,abym sie sprawdził i pomimo dobrego samopoczucia wykazało 0.3 promila.


Gdybym był głupi to siadał bym bez sprawdzenia się za kółko !
A gdybym musiał jechac ,a nie miał bym chętnego za stery to zwyczajnie bym nie pił.
Teraz rozumiecie ?

Każdemu radze,aby przed trasą (np.wcześniej wieczorem) nie pić,a jesli juz się zdarzy troszke więcej niz browarek , to lepiej miec kogośpod ręka kto podjedzie na komendę jako kierowca i w przypadku wyniku pow 0.2 odwiezie do domku :)



Zmoderowano 28.01.2014 godz.18:44 - powód: topposting (moderator)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 18:36
hemi napisał(a):
rafi napisał(a): Ciekawe gdzie to się państwo napiło ?? :D wczesny ranek a tu już nawalony jak autobus :D


Jesli dla ciebie nawalony jak autobus to np.do 0,5 to gratuluje ;)
Nawalony jak autobus to może byc osobnik co ma 3 promile ;)
A taki co ma np.0.3 lub 0.6 to może być zwyczajnie tego nie świadomy,czujący się dobrze osobnik ,co troszke za dużo wypił wieczorkiem (szczególnie ci 0,5 prom+) .

ja sam jednego wieczorka zrobiłem do 23;00 5 browarków, rano był wyjazd do Poznania,pojechałem z kumplem na komendę,abym sie "przedmuchał" (choć sam czułem sie dobrze,aczkolwiek wiedziałem,że po takim czasie jednak mogę coś wydmuchać) i
wyszło 0.3 promila.
W twoim mniemaniu byłem nawalony jak autobus... :] :] :]
/ Akurat pisałem to w kwestii żartu a mam do tego prawo a tobie kijek w oczko ;) jesteś jedyną osobą na tym forum co nie lubię i wręcz czytanie tych twoich wypocin sprawia nie lada przyjemność. a co za normalny człowiek sprawdza czy ma jakieś promile czy nie ?? i tu samopoczucie nie ma wpływu a raczej nawet brak kaca i przy tak dużej ilość piwek wiadome że będziesz miał coś we krwi. zawsze uważam że jesteś nawalony :D bo twoje wypowiedzi na to wskazują :D :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 18:43
rozsądny sprawdza czy może prowadzić. Co w tym nienormalnego??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fifi niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 19:04
poprostu rafi (...) który sie normalnie czepia , ot co.

Zmoderowano 28.01.2014 godz.19:09 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego