Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bodan Nowak europosłem?
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 23:40
~jozo z obory napisał(a): Szkoda,że Novak nie wystartuje na Prezia Miasta.Odebrałby trochę głosów Romkovi,więc II ga runda byłaby możliwa,a navet nr 1 w Bolesławcu.A tak kato/jugole znowu rządzić będą miastem.Podkładam się serdecznie..:D


Już startował i dostał od mieszkańców potężnego kopa w d....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 23:44
~Iza napisał(a): Coś Ty , gdzie ja się znęcam? :D
A tak już zupełnie na marginesie dodam, że jest 5% próg wyborczy...
Pozdr. :)


Dla takich partii jak tfuj R.. wystarczy nawet 0,5% i jesteśmy bezpieczni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 1:52
~ napisał(a): Już startował i dostał od mieszkańców potężnego kopa w d....

Drugie miejsce, głos co ósmego bolesławianina i przegonienie kandydata partii władzy - straszny kop w dupę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 7:38
Nowak nie powinien profanować samego siebie poprzez kumanie się w elementami aspołecznymi z Twojego Ruchu. Ja nie chcę wierzyć, że nasz bolesławiecki mim mógłby coś takiego zrobić.
Kto o zdrowych zmysłach zadaje się w postkomunistami, zboczeńcami, antypolakami, sprzedawczykami? Może Moszczyński bo on nie ma żadnych zasad moralnych i etycznych, ale w Panu Nowaku widziałem więcej wrażliwości. Jeśli Nowak to zrobi to ja już na gliniadę mogdy nie pójdę. Jest jeszcze szansa Panie Nowak, aby się nie sku...wić. Po co to Panu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4362
#Phineas nieaktywny
30 stycznia 2014r. o 7:51
Panie Bogusławie. Nie wchodź Pan w gów..o. I tak z tego nic nie wyjdzie, a za Panem już całe życie będzie szło, że miał Pan coś wspólnego z palikociarnią? Jest Pan zbyt mądry by tak się zhańbić? To będzie za Panem szło już do końca życia. Nie warto tak brudzić sobie Nazwiska.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W tytule brakuje g. niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:22
jw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Życzliwy niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:35
Bogdanie Nowak, po co ten przerost ambicji, może Pan włada i 2 językami w tym j. polskim, ale jego znajomośc jest taka jak każdego emigranta, czyli mierna i nie bardzo jest się czym chwalić jak się żyło ileś tam lat we Francji to trudno nie znać języka w pewnym zakresie. ALE OPRÓCZ TEGO, ŻE SIĘ ZNA JĘZYK TRZEBA MIEĆ JESZCZE COŚ!! DO POWIEDZENIA.
A Pan Moszczyński na Prezydenta Miasta no cóż, niech dokona analizy swoich własnych poczynań biznesowych i życia na koszt starych rodziców i wtedy myśli o gospodarowaniu, ale najlepiej najpierw na swoim.

Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sw niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:38
Tyle że to nie wy pracujecie na rzecz P. Nowaka tylko on dla was - bo z 3 miejsca dostać się nie może - za to jego głosy pójdą na Polityków z pierwszych miejsc.......... Więc logicznie rzecz biorąc to on was popiera a nie wy jego :) i nic tego nie zmieni że startując z 3 miejsca pracuje dla pana z pierwszego który ma jakieś tam szanse będąc hm delegatem partii z warszawy co też pokazuje filozofie twojego ruchu.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.