Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orzeł wystartował!
~Wróżka niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 21:24
Wystartował ale gdzie i jak wyląduje .Ciekawy ten lot.Czarownice latają na miotłach a nasz orzeł na kropidle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dlaczego niezalogowany
4 lutego 2014r. o 8:31
Dlaczego na stanowisko referenta w ratuszu jest konkurs, a na stanowisko dyrektora CIK nie? Strach przed lepszym,które wypiera dobre?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAXI(:-> niezalogowany
4 lutego 2014r. o 14:21
A ten papier w kibelku to makulaturowy za 0,65 groszy ?? Bardzo ekologicznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 14:40
~Zosia napisał(a): Do dupy z takim kinem. Stare było fajne.
Zrobili jak niemieckie biuro, bez duszy.
Gdzie fajny balkon ?

Mi też się to nie widzi :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
8 lutego 2014r. o 18:42
~Ik napisał(a): Pytanie jak w tytule. Nie bardzo mogę znaleźć w wyszukiwarce. Może źle szukam? Jeśli coś wiecie na ten temat, to proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.


Jak widać , z wyszukiwarki na bolcu też nie potrafisz korzystać.



Kc nie miała , jak widać z tym problemu (drugi strzał w Google) :

kc napisał(a): Mają swoją stronę na Facebook 'u.

Tu jest podany dokładny adres :



http://www.bok.boleslawiec.pl/index.php/centrum-integracji-kulturalnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza