Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek w Wykrotach
11416
#SzatanPlan nieaktywny
30 stycznia 2014r. o 20:14
Wymuszenie pierwszeństwa ze strony kobiet... Jedna z nich w wyniku wypadku ma zmiażdżone kolano. W TBAI się pracuje 8 godzin na stojąco, więc zapewne prędko do pracy nie wróci, ale mimo wszystko życzę uczestnikom wypadku, a szczególnie tej w/w kobiecie szybkiego powrotu do zdrowia... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mąż niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 22:08
Moja żona była uczestnikiem tego wypadku!Byłem na miejscu 20-cia minut po zdarzeniu i mogę stwierdzić ,że akcja ratunkowa przebiegała sprawnie jednakże służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia'Niedopuszczalne jest by lekarz zlewał małżonka rannej kobiety nie chcąc poinformować go do którego szpitala ją zabierają-to jedno!!!Po drugie jak to możliwe w 21-rwszym wieku by osoba z obrażeniami po takim wypadku, ze złamanym mostkiem po utracie przytomności w wyniku zdarzenia do godziny 16-tej umieszczona była na wózku inwalidzkim w izbie przyjęć do szpitala!?Czy trzeba wykupić tzw.cegiełkę by mieć przydzielone normalne łóżko???Te kobiety ciężko pracują i płacą czy chcą czy nie na bardzo chorą służbę zdrowia-więc wydaje mi się ,że należy im się szacunek. Dziewczynom życzę od serca powrotu do zdrowia a panowie doktorowie niech zrozumieją że nie ludzie są dla szpitala lecz szpital dla ludzi!!!Pozdrawiam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mąż niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 22:12
Moja żona była uczestnikiem tego wypadku!Byłem na miejscu 20-cia minut po zdarzeniu i mogę stwierdzić ,że akcja ratunkowa przebiegała sprawnie jednakże służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia'Niedopuszczalne jest by lekarz zlewał małżonka rannej kobiety nie chcąc poinformować go do którego szpitala ją zabierają-to jedno!!!Po drugie jak to możliwe w 21-rwszym wieku by osoba z obrażeniami po takim wypadku, ze złamanym mostkiem po utracie przytomności w wyniku zdarzenia do godziny 16-tej umieszczona była na wózku inwalidzkim w izbie przyjęć do szpitala!?Czy trzeba wykupić tzw.cegiełkę by mieć przydzielone normalne łóżko???Te kobiety ciężko pracują i płacą czy chcą czy nie na bardzo chorą służbę zdrowia-więc wydaje mi się ,że należy im się szacunek. Dziewczynom życzę od serca powrotu do zdrowia a panowie doktorowie niech zrozumieją że nie ludzie są dla szpitala lecz szpital dla ludzi!!!Pozdrawiam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 22:24
a ja życzę oby tacy chorzy doktorzy nigdy takiego czegoś nie doświadczyli :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mąż niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 22:48
Cieszę się że jest ktoś kto podziela moje zdanie.
Dziękuje delegacji z tbai która złożyła poszkodowanym pracownikom wizytę w szpitalu.To podniosło dziewczyny na duchu!!!Jeszcze raz wielkie DZIĘKI.Pozdrawiam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kreska83 niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 23:25
Damian...życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zidanne niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 0:29
Życzę tym paniom szybkiego powrotu do zdrowia. Każdy z nas popełnia błędy. Nasza kochana służba zdrowia, powinni chociaż pozory stwarzać, ale niestety jest inaczej. Rodzina poszkodowanych się denerwuje i to jest normalne, lekarze natomiast zajmują się tym na co dzień i trochę inaczej do tego podchodzą. Są ludzie, którzy wykorzystują wypadki i niekiedy w szoku lub po prostu z charakteru panikują. Nie mówię akurat jak było w tym przypadku, tylko tak ogólnie. Jeżeli to była izba w Bolesławcu to pani która siedzi przed izbą, klasyfikuje gdzie i z jakim przypadkiem chorego wysłać, lub którego lekarza zawołać do zbadania pacjenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirolli niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 0:50
tu akurat chodzi o zgorzelec!Szpital któren miał być jak słyszałem wzorem dla pozostałych.Przepraszam ale może chodziło tylko o dotacje z UNII na rozbudowe która jak widziałem dzisiaj kwitnie jak złoto .Odnoszę wrażenie że pacjęci są tylko przynętą!!!Ja nie twierdzę że lekarze są źli-są fachowcami w swoim fachu tylko niech zaczną szanować pacjętów bo gdy ich zabraknie to za co wykończą swoje rozpoczęte budowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.