Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bazgrały po wiadukcie
~cf5eb niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 11:08
~jaaaa napisał(a): Jasne, karę powinny ponieść. Tylko tak jak napisałem wcześniej, szkoda że służb nie ma tam gdzie są na prawdę potrzebne. Szukają łatwych celi, ogromne zagrożenie stwarza osoba siedząca spokojnie na ławce i sącząca piwo nieprawdaż? Lub ktoś kto idzie z psem bez kagańca. Większość ludzi nawet nie zna części swoich praw i daje się naciągać na mandaty, bezmyślnie je przyjmuje. A do miejsc bójek czy rozbojów im sie nie śpieszy udają że nic nie widzą, reagują po fakcie. Nie raz byłem świadkiem takich sytuacji. Teraz jedną sytuacja mogą sie pochwalić bo znaleźli łatwy cel, nic wiecej.


Powiedz mi zatem, gdzie według Ciebie te służby powinny być? może to przeczytają i będą kierować tam więcej patroli!! Przydasz się bardziej w ten sposób niż bezmyślnie wypisywać tu na strażników. Nie trzeba ich lubić ale to nie zupa pomidorowa więc powiedz gdzie te rozboje, a na pewno tam się pojawią... Przecież przestępcy nie czekają podczas swoich uczynków na policję i straż miejską. Po fakcie postępowanie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury, a nie straż miejska. Jeszcze jedno... Pochwal się tym co napisałeś, że straż miejska nie reagowała bądź po fakcie bo jestem bardzo ciekawy tego co napisałeś :>

Zmoderowano 31.01.2014 godz.19:25 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SebeQ niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 18:30
Szmatę do ręki i myć cały wiadukt, czyścić żeby się błyszczało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TB niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 20:00
~SebeQ napisał(a): Szmatę do ręki i myć cały wiadukt, czyścić żeby się błyszczało.



TAK JEST panie plutonowy! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 lutego 2014r. o 8:34
Brawo dla strazy miejskiej choc ich nie lubie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
1 lutego 2014r. o 12:06
To,że Straż je dopadła - brawo.Niechby jednak Redakcja prześledziła jakie konsekwencje poniosą i podała ku przestrodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jp niezalogowany
1 lutego 2014r. o 21:05
jeszcze kilka takich interwencji i nie podpisze się pod wyeliminowaniu strazy m. z b-c
bravo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.