Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urzędomat w bolesławieckim ZUS-ie
~Monia niezalogowany
5 lutego 2014r. o 21:39
W żadnym kraju nie robią z ludzi takich ...i jak nas.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11640
#amgen nieaktywny
5 lutego 2014r. o 21:48
...a potem zastanawiamy się: Skąd bierze się bezrobocie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarząbek niezalogowany
5 lutego 2014r. o 21:49
Hahahaha przed wrzuceniem papierku nie zapomnijcie zaśpiewać ,, Łubu dubu, łubu dubu, Niech żyje nam prezes naszego klubu, Niech żyje, nam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 lutego 2014r. o 21:51
Cudowna wiadomość .,
Teraz nie pozostaje nic innego jak zdecydowanie odchudzić kadry Bolesławieckiego ZUS.
Jest automat to nie potrzeba iluś tam urzędniczek.
W tesco po wprowadzeniu automatycznych kas natychmiast ubyło kasjerek.

A może teraz przyjmą nowych pracowników do obsługi automatu ?
Ciekawe jak będą automatowi wypłacać nagrody i wysyłać na szkolenia do Dubaju ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarzębek niezalogowany
5 lutego 2014r. o 21:59
PanM napisał(a): Cudowna wiadomość .,
Teraz nie pozostaje nic innego jak zdecydowanie odchudzić kadry Bolesławieckiego ZUS.
Jest automat to nie potrzeba iluś tam urzędniczek.
W tesco po wprowadzeniu automatycznych kas natychmiast ubyło kasjerek.

A może teraz przyjmą nowych pracowników do obsługi automatu ?
Ciekawe jak będą automatowi wypłacać nagrody i wysyłać na szkolenia do Dubaju ?


Brawo cel w 10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2014r. o 10:07
Polaczkom to nigdy nie dogodzi...lepiej stać w kolejce 2 godziny, żeby zdać jakiś dokument? Żal d... ściska jak się widzi tylko narzekających. Lepiej niech wypowie się ktoś, kto już korzystał z tego automatu i napisze jak w praktyce sprawuje się to ustrojstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
960
#khreecik nieaktywny
6 lutego 2014r. o 10:28
Ja tam akurat jestem zadowolona, nie zdążyłam przyjść w czasie urzędowania. porozmawiałam z tym urzędomatem jak trzeba i z samego ranka następnego dnia miałam już co chciałam zamiast czekać nie wiadomo ile. nie wiem czemu znowu coś przeszkadza


Dopisane 06.02.2014r. o godz. 10:28:

Ja tam akurat jestem zadowolona, nie zdążyłam przyjść w czasie urzędowania. porozmawiałam z tym urzędomatem jak trzeba i z samego ranka następnego dnia miałam już co chciałam zamiast czekać nie wiadomo ile. nie wiem czemu znowu coś przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnauta niezalogowany
6 lutego 2014r. o 10:36
Te babsztyle w zusie są strasznie nie miłe i bez tego papierka nawet się coś zapytać nie podchodź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.