Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono wózek 06.02.2014

3242
#emi568 nieaktywny
6 lutego 2014r. o 19:03
Witam dzisiaj około godziny 18.30 skradziono wózek granatowo-zielony firmy tako, z klatki schodowej w rynku (37 koło starej starówki). Wózek był kompletnie niewyposażony, tz. gondolka z dzieckiem była cały czas przy mnie u rodziców, tak samo torba na pieluszki, nawet odpięłam 2 dni wcześniej do przeszycia schowek na zakupy przypinany pod wózkiem.
Nie stać mnie na nowy wózek i jeżeli ktoś by zauważył taki wózek prosze o kontakt. Ewentualnie jeżeli ktoś miałby do oddania głęboki wózek za darmo byłabym bardzo wdzięczna.
Kontakt do mnie 724344139

wózek jaki mi skradziono wyglądał jak na zdjęciu[img=1391709798_tx8o2g3.jpg]

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2014r. o 19:06
to się robi jakaś plaga kradzieży wózków.Świństwo,żeby wózek dziecięcy ukraść!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasiaw niezalogowany
6 lutego 2014r. o 19:59
dokladnie to juz chyba trzeci badz czwarty wozek ! masakra jak mozna dziecku ukrasc w dodatku bez gondoli cos mi sie wydaje ze zlomiarze atakuja i kradna bo komu by potrzebny byl sam stelaz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2014r. o 20:11
Jak w tym kraju byle wózek to wydatek z rzędu dwóch tysięcy złotych to nie ma sie co dziwić. Dwie wypłaty trzeba jechać na obrotach żeby sobie taki sprawić a tu przyjdzie jakaś łachudra i ukradnie. Paser który takie skupuje od złodzieji powinien prać po gębach swoich dostawców za zupełny brak mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
6 lutego 2014r. o 21:54
Wraz właśnie z policji zeznanie złożone i czekam na ciąg dalszy osoba która ukradła wózek została zarejestrowana o godz. 18.14 pod krukiem. Ubrana była w czarno-białą kurtkę. Czekam na więcej informacji i mam nadzieję, że złodziej się znajdzie a wózek wróci do mnie bo teraz nawet nie moge z dzieckiem wyjść!!!

Ponawiam prośbę jeżeli ma ktoś wózek na zbyciu za darmo albo za coś drobnego jak chusteczki nawilżone chętnie przyjmę, nieważne jaki kolor bo dla mnie liczy się bym mogła z córką wyjść z domu.


Dopisane 06.02.2014r. o godz. 21:54:

złodziej został uchwycony na kamerze ma około 20 lat i ubrany był w kurtkę od pasa w górę czarną a od pasa w dół biała, jest on szczupłejk postury i udał się z wózkiem w stronę ul. Komuny Paryskiej, jeśli ktoś zna oobę podobną do opisu proszę o kontakt

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trzeba sprawdzić niezalogowany
7 lutego 2014r. o 11:04
Tych którym bolesławczanom dzieci się rodzą ?? Może ktoś kradnie na własne potrzeby ,a nie na handel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
7 lutego 2014r. o 11:27
raczej na złom bo sąsiadce w klatce obok węglarke ukradli.
UWAGA po 18 chlopak dzwonil po klatkach i mowil ze roznosi ulotki, wiec przekazcie sasiadom by ulotkom po 14 nie otwierac badz sprawdzac czy faktycznie to ulotki. Cwaniaki dzwonili na ostatnie mieszanie...

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
7 lutego 2014r. o 13:38
emi568 napisał(a): raczej na złom bo sąsiadce w klatce obok węglarke ukradli.
UWAGA po 18 chlopak dzwonil po klatkach i mowil ze roznosi ulotki, wiec przekazcie sasiadom by ulotkom po 14 nie otwierac badz sprawdzac czy faktycznie to ulotki. Cwaniaki dzwonili na ostatnie mieszanie...
Czyli złomiarz ;) może warto sprawdzić skupy złomu może jest tam ten wózek ?? o ile już nie w częściach ;/

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza