Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

co sie działo w Raciborowicach w nocy

~aa niezalogowany
8 lutego 2014r. o 9:51
W nocy przez Raciborowice pędziła straż czy ktoś wie co się działo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 lutego 2014r. o 13:21
Zapaliły się fajerwerki z okazji wyboru starosty na marszałka. wieś świętowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XxX niezalogowany
8 lutego 2014r. o 13:28
ufo latało heh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wieniak niezalogowany
8 lutego 2014r. o 14:07
ciężko skojarzyć ze jechali z osp do olszanicy ? chyba ze nie umiesz czytac i kojarzyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2014r. o 14:54
Soczi Racidupki świętowali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek niezalogowany
8 lutego 2014r. o 15:09
W dupie byliście i gówno widzieliście. 3 auta z niewiadomych przyczyn rozbiły się, za kółkiem siedziały jakieś dzieciaki bo kiedy podjechałem zobaczyć co się stali jeden ze znajomych mieszkający nie opodal miejsca zdarzenia przyniósł im gorąca herbatę na zmarznięte noski hehe... Droga była zablokowana w obu kierunkach, na miejscu było kilka jednostek straży pożarnej, policja oraz nie wiem po co "kryminalni" Po całym tym przedstawieniu policja przeszukiwała przypadkowo przejeżdżające auta...a w jakim celu to tego nie wiem. Jak ktoś wie coś więcej proszę o info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek2 niezalogowany
8 lutego 2014r. o 15:19
w Iwinach też jakieś zamieszki były na krótko przed tym jak się rozbili... rozdarta banda na środku ulicy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~diwn niezalogowany
8 lutego 2014r. o 15:59
Brawo Brzeźnik :) po co wam to bylo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.